एमालेका लोकप्रिय नेता दावा दोर्जे लामाको केन्द्रीय सदस्य (जनजाती)मा जित पक्का 

 

चितवनका लोकप्रिय नेता दावा दोर्जे लामाले एमाले दशौं महाधिवेशनमा केन्द्रीय सदस्य (जनजाती)मा उम्मेदवारीको घोषणा गरेका छन् । उनले अत्याधिक मतका साथ आफुलाई बिजयी गराउनुहुन सम्पुर्ण महाधिवेशन प्रतिनिधिज्युहरुमा हार्दिक अपिलपनि गरेका छन । नेकपा एमाले चितवनका विकासबादी नेताको रुपमा चिनिने लामा चितवन क्षेत्र नम्बर १ क का प्रदेश सामसंद हुन भने उनि बागमती प्रदेशका पुर्व कृषिमन्त्री हुन । माननीय पुर्व मन्त्री दावा दोर्जे लामा २०४३ मा जनपक्षीय प्रधानपञ्च, २०५४ मा चितवन जि बि स सदस्य,पुर्ब गुम्बा बिकास समिति सदस्य, लोकतान्त्रीक तामाड संघको अध्यक्ष,बागमती प्रदेश सभा सदस्य, पुर्ब मन्त्रि,नेकपा एमाले बागमती प्रदेश सचिवालय सदस्य लामा एक परिचित अनुहार हो । उनलाई एक बिकासवादी नेताको रुपमा चिनिन्छ । यस पटक उनलाई एमाले दशौं महाधिवेशनमा केन्द्रीय सदस्य (जनजाती)मा जिताउन देशभरका प्रतिनिधिहरु लागिपरेका छन । उनको जित निश्चित भएको प्रतिनिधिले बताएका छन ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले महाधिवेशनः बन्द सत्र सुरु हुँदै

    नेकपा एमालेको दशौँ राष्ट्रिय महाधिवेशन अन्तर्गत आजदेखि बन्द सत्र सुरु हुँदैछ

एमालेमा पदाधिकारीदेखि केन्द्रीय सदस्यसम्म थपियो

    नेकपा एमालेमा पदाधिकारीदेखि केन्द्रीय सदस्यसम्म थप्ने निर्णय भएको छ । शुक्रबार

एमालेलाई यसरी शत्तिशाली बनाए युवा नेता बस्नेतले

    नेकपा एमालेका युवा नेता महेश बस्नेत अहिले देशको युवाहरुको ढुकढुकी बन्न

लिम्पियाधुरा, लिपुलेक र कालापानी फिर्ता भएपछि मात्रै आत्मसम्मान मिल्छ : अध्यक्ष ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नयाँ नक्सामा समेटिएको जमिन फिर्ता भएपछि