नेपालमा फर्माको उन्नत प्रविधि ट्याक्टर



 

 

नेपालमा फर्मा उन्नत प्रविधि ट्र्याक्टर लन्च गरिएको छ । एसी फर्मा एसए परम्परागत युरोपेली विरासतको साथ कृषि र मोटर वाहन डोमेनमा ७५ वर्ष पुरानो कम्पनी हो । यो बोटोसानीको रोमानियाली टाउनशिपमा आधारित छ । साथै रोमानियाली स्टक एक्सचेन्जमा दर्ता गरिएको छ ।

ब्रान्डको डिएनएमा अत्याधिक विश्वासको साथ भारतको स्वामित्वमा रहेको विश्वको लागि फर्मा ब्राण्ड युरोपेली प्रविधिको साथ भारतमा बनाई विश्वमा निर्यात गरिएको छ । पती टेक्निक फर्मा प्रालिको भगिनी संस्था कृषि समूह नेपालका लागि फर्मा ट्याक्टरको एकमात्र आधिकारिक आयातकर्ता र वितरकले कृषि , स्वास्थ्य , शिक्षा र सेवा क्षेत्रमा सबै एउटै छानामुनि जिम्मेवारी लिन्छ ।

कम्पनीले विशेष गरी कृषिमा समुदायको गुणस्तर सुधार गर्न उद्यम र उद्यमशीलतामा पहल गर्ने, सेजा गर्ने र एक विश्वसनीय व्यापार साझेदार बन्ने जनाइएको छ । उपलब्ध उत्पादन दायरा २६ एचपीदेखि एकसय एचपीसम्मको उत्पादनको दायरा २ हवील ड्राइभ र ४ कील ड्राइभ कन्फिगरेसन दुवैमा उपलब्ध छ ।

उत्पादन सुविधाहरू वायुगतिकीय आकार, बलियो संरचना प्रोजेक्टर हेड ल्याम्पहरू, पावर स्टीयरिड उच्च ग्राउन्ड क्लियरेन्स उच्च टोक जडान गरिएको ट्र्याक्टर आईओटी टेलिमेटिक्स स्थान चिन्ह लगाउने , लाइभ ट्यांकिङ , जियो फेन्सिङ , इन्धन सूचक इन्जिन चल्ने घण्टा इग्निशन स्विच अन अफ सेवा रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले महाधिवेशनः बन्द सत्र सुरु हुँदै

    नेकपा एमालेको दशौँ राष्ट्रिय महाधिवेशन अन्तर्गत आजदेखि बन्द सत्र सुरु हुँदैछ

एमालेमा पदाधिकारीदेखि केन्द्रीय सदस्यसम्म थपियो

    नेकपा एमालेमा पदाधिकारीदेखि केन्द्रीय सदस्यसम्म थप्ने निर्णय भएको छ । शुक्रबार

एमालेलाई यसरी शत्तिशाली बनाए युवा नेता बस्नेतले

    नेकपा एमालेका युवा नेता महेश बस्नेत अहिले देशको युवाहरुको ढुकढुकी बन्न

लिम्पियाधुरा, लिपुलेक र कालापानी फिर्ता भएपछि मात्रै आत्मसम्मान मिल्छ : अध्यक्ष ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नयाँ नक्सामा समेटिएको जमिन फिर्ता भएपछि