नेपाल वायु सेवा निगमको ई–टिकट लागु गर्नुस : मन्त्री आले 

 

संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री प्रेमबहादुर आलेले नेपाल वायु सेवा निगमलाई तत्काल इ–टिकटिङ लागु गर्न निर्देशन दिनु भएको छ । मन्त्रालयमा आयोजना गरिएको मन्त्रालय यवं अन्र्तगतका निकाएका प्रमुखहरुसँगको छलफलका क्रममा मन्त्री आलेले नेपालको ध्वजा बाहक नेपाल वायु सेवा निगमबाट प्रदान गरिने सेवाहरु विद्युतिय माध्यमबाट प्रदान गर्ने व्यवस्था मिलाउन समेत निर्देशन दिनुभयो ।
उहाँले भन्नुभयो, “नेपाल वायु सेवा निगमबाट प्रदान गरिने सेवाहरु नागरिकले छिटो छरितो जानकारी लिनका लागि सेवाहरु विद्युतिय माध्यमबाट जानकारी दिनसक्ने गरी व्यवस्था गर्नुस, निगमबारे सबैले नागरिकले जानकारी पाउन सकुन ।” निर्देशन कै क्रममा मन्त्री आलेले नेपालको एकमात्र राष्ट्रिय ध्वजा बाहक विमान सेवा राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय स्तरमा प्रतिस्पर्धि बनाउनका लागि सबैले हातेमालो गर्नु पर्ने बताउनुभयो । नेपाल वायु सेवा निगमलाई प्रतिसप्रधि बनाएर यसको संरक्षण तथा सम्वद्र्धन गर्न समेत मन्त्री आलेले आग्रह गर्नु भयो ।
सो कार्यक्रममा संस्कृती, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयमा सचिब यादवप्रशाद कोइरालाले नेपाल वायु सेवा विमानको खस्किदो अवस्था भएकाले उक्त अवस्थालाई माथी उकास्नका लागि ठोस पहल कदमी चाल्नु पर्ने अवस्था सृजना रहेको जानकारी दिनुभयो । उक्त कार्यक्रममा मन्त्रलय मातहत निकायका कर्मचारीहरुले आफ्ना बिभाग तथा कार्यलयहरुमा हाल सम्म भए गरेका समस्या तथा चुनौतीका वारेमा मन्त्री आलेलाई क्रमशः जानकरी गराएका थिए ।

विमल विष्ट

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले महाधिवेशनः बन्द सत्र सुरु हुँदै

    नेकपा एमालेको दशौँ राष्ट्रिय महाधिवेशन अन्तर्गत आजदेखि बन्द सत्र सुरु हुँदैछ

एमालेमा पदाधिकारीदेखि केन्द्रीय सदस्यसम्म थपियो

    नेकपा एमालेमा पदाधिकारीदेखि केन्द्रीय सदस्यसम्म थप्ने निर्णय भएको छ । शुक्रबार

एमालेलाई यसरी शत्तिशाली बनाए युवा नेता बस्नेतले

    नेकपा एमालेका युवा नेता महेश बस्नेत अहिले देशको युवाहरुको ढुकढुकी बन्न

लिम्पियाधुरा, लिपुलेक र कालापानी फिर्ता भएपछि मात्रै आत्मसम्मान मिल्छ : अध्यक्ष ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नयाँ नक्सामा समेटिएको जमिन फिर्ता भएपछि