आईटी आर्मीप्रति मेरो पूर्ण समर्थन छ : महेश बस्नेत 

 

 

नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतले ूआईटी आर्मीू प्रति आफ्नो पूर्ण समर्थन रहेको स्पष्ट पारेका छन् । बेथिति र विसंगतिका विरुद्ध लड्न तथा समाजवादी क्रान्तिका लागि वामपन्थी युवाहरुले गठन गरेको आईटी आर्मीको विषयमा जोडेर केही सञ्चार माध्यमले महेश बस्नेतले असहमति जनाएको भनी समाचार सम्प्रेषण गरेपछि पूर्वमन्त्री बस्नेतले स्पष्ट पारेका हुन् ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत पूर्वमन्त्री बस्नेतले आईटी आर्मीप्रति कुनै पनि असहमति नरहेको र स्रोत एवम् तथ्य बिनाको प्रायोजित अनलाईनहरुले भ्रम फैलाएकोमा आपत्ति जनाएका हुन् । कमरेड प्रभु साह संगको मेरो सम्बन्ध त्यस्तो खराब नि छैन, आइ टी आर्मी गठनमा मेरो असहमति होस । उहाँ र मेरो सल्लाह अनुसार नै बनेको हो आइ टी आर्मी,अनि साइबर सेना संगै मिलेर दुबै संगठनमा काम गर्छन। श्रोत र सम्पर्क बिनाको अनलाइनका खबरहरु पढ्दैछु।ू पूर्वमन्त्री बस्नेतले लेखेका छन् ।

दुनियाको मुनाफाखेर दलाल पूँजीपति वर्गलाई संगठित भई मजदुर किसान तथा सर्वहारावर्गलाई दमन गरिरहेकोले त्यसको विरुद्ध एकीकृत रुपमा खडा भई मुलुकमा व्याप्त दुराचार, भ्रष्टाचार, बेथिती, विकृति कुशासन, अस्थिरता एवम् अराजकता सहित सबै खाले दमन उत्पीडन एवं विभेदहरुलाई बढावा दिने गलत शासन व्यवस्थाको अन्त्य गर्ने उद्देश्यका साथ युवा नेता चन्द्र भुषण साहको संयोजकत्वमा ूआईटी आर्मीू गठन भएको हो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने एमालेका ३८ रणनीति

    एमाले अध्यक्ष केपी ओलीले एमालेलाई पुनः राज्य सञ्चालनको केन्द्र भागमा स्थापित

विप्लव समूहको ‘मोजमस्ती’, लोकल खसी र भाले समाप्त

  नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको केन्द्रीय समितिको पूर्ण बैठक तनहुँ

यति एअरलाईन्सको पर्वतीय उडान असोज ९ गतेबाट शुरु

    दोश्रो लकडाउन पछि रोकिएको यति एअरलाईन्सको पर्वतीय उडान असोज १० गते

बालुवाटार प्रकरणको मुख्य पात्र माधव नेपाल हो : विजय गच्छदार

    नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले बालुवाटारको ललिता निवासस्थित सरकारी जग्गा प्रकरणमा