निवर्तमान मन्त्री आलेद्धारा ५० हजार उपचार सहयोग 

निवर्तमान वन तथा वातावरणमन्त्री प्रेमबहादुर आलेले कैलालीका समाजसेवी तथा स्थानीय डिल्लीराज जोशीको उपचारका लागि रु ५० हजार आर्थिक सहयोग प्रदान गर्नु भएको छ । कोराना सङ्क्रमणका कारण स्वास्थ्य अवस्था गम्भीर भएपछि थप उपचारका लागि कैलालीबाट हेलीकप्टरमा ल्याइ काठमाडौँको मेडिसिटी अन्तर्राष्ट्रिय अस्पताल ललितपुरमा उपचार गराइ रहनु भएका जोशीको उपचारका लागि निवर्तमान मन्त्री आलेले उक्त रकम प्रदान गर्नु भएको उहाँका स्वकीय सचिव हेमन्त रेग्मीले जानकारी दिनुभयो ।

निवर्तमान वन तथा वातावरणमन्त्री आले आज शुक्रबार उक्त अस्पतालमा पुग्नु भइ जोशीका छोरी हिमान्सु जोशीलाई उक्त आर्थिक सहयोग प्रदान गर्नु भएको हो । कोराना सङ्क्रमणका कारण जोशीको अवस्था गम्भीर भएपछि अहिले उहाँको मेडिसिटी अन्तर्राष्ट्रिय अस्पतालमा भेन्टीलेटरमा राखी उपचार भइ रहेको छ । जोशीको स्वास्थ्य अवस्थामा केही सुधार आएको उपचारमा सम्लग्न चिकित्सकहरुले बताएका छन् । आलेले यस अघि पनि थुप्रै पीडितहरुलाई उपचारका लागि आर्थिक सहयोग प्रदान गर्दै आउनु भएको छ । विमल विष्ट

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
माधव नेपालले ओलीलाई महाराजधिराज भनेपछि…….

    नेकपा (एमाले) का वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले आममाफीको घोषणा गरेको विषयलाई

आईटी आर्मीप्रति मेरो पूर्ण समर्थन छ : महेश बस्नेत

      नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतले ूआईटी आर्मीू प्रति

यती एअरलाइन्सको सहयोगमा एयरपोर्टको गेटमा नयाँ ट्राफिक लाईट

    महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाको समन्वय एव पहलमा एयरपोर्ट स्थित गोल्डेन गेटमा

दोस्रो अध्यक्ष र भागवण्डामा माधव नेपाल मिल्ने संकेत

    नेकपा एमालेको एकताका लागि अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र वरिष्ठ नेता