आन्तरिक पर्यटन पर्वधनमा यति एयरलाईन्स अगाडी 

 

नेपालको पहिलो र ठुलो वायुसेवा कम्पनि यति एयरलाईन्सले आन्तरीक र अन्तराष्टिय पर्यटन पर्वधनमा ठुलो योगदान पुर्याएको छ । २२ बर्ष पहिले स्थापना भएको यति एयरलाईन्सले अन्तराष्टिय उडानपनि सुरु गरेको छ । बिषेशगरी कोरोनाको संकटपछि विदेशी पर्यटक शुन्यको अवस्थामा पुगेको बेलामा यतिले स्वदेशी पर्यटकलाई ध्यानमा राखी बिभिन्न प्याकेजहरु ल्याएको छ । यतिले आफ्नो २२ औं स्थापना दिवसको अवसरमा पनि पर्यटन उद्योगलाई बचाउन तथा आन्तरिक पर्यटनलाई चलायमान बनाउन ‘आन्तरिक पर्यटनका लागि सँगसँगै’ भन्ने नारा सहित सहुलियत दरमा विभिन्न प्याकेज सार्वजनिक गरेको थियो ।

 

 

आन्तरिक पर्यटन उद्योगलाई बचाउने उदेश्यले माउन्टेन फलाईटको आर्कषण प्याकेजहरु ल्याएको छ । यतिकोे माउन्टेन फलाईटबाट बिश्वकै अग्लो हिमाल सगरमाथा, गणेश हिमाल लगाएत अन्य हिमाल, पहाडको अवलोकन गर्न सकिन्छ । बिश्वमा पर्यटन उद्योग सिथिल भएको अवस्थामा यतिले आन्तरिक पर्यटकलाई चलायमान बनाई राखेको छ । आन्तरिक पर्यटन प्रवर्द्धन गरी गतिविधिहरु सूचारु गर्ने लक्ष्यसहित अहिले यतिले पोखरा, एभरेष्ट ट्रेल, मुक्तिनाथ, घान्द्रुक, चितवन र रारालाई लक्षित गरी प्याकेज बनाएको छ ।

 

 

 

 

 

 

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नेकपा आधिकारिकता जसको सम्पत्ति त्यसकै हुने

    ओली पक्षले भाइ अंश समेत नलाग्ने बताइरहेका बेला प्रचण्ड–माधव पक्षले आफूहरू

चुनावी घोषणापत्र लेख्दै नेकपाका अध्यक्ष ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पार्टीको तर्फबाट आगामी चुनावका लागि घोषणापत्र लेख्ने कार्य

२३ वर्षीया मोडलसँग ४९ वर्षीय मुख्यमन्त्री राईको आज विवाह

  प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राई ४९ वर्षको उमेरमा बेहुला बनेका छन्

नेताहरुको सम्पति छानविन गर्न शक्तिशाली आयोग बनाउने ओलीको तयारी

    प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले उच्चस्तरीय सम्पत्ति छानविन आयोग गठन गर्ने तयारी