आन्तरिक पर्यटन पर्वधनमा यति एयरलाईन्स अगाडी 

 

नेपालको पहिलो र ठुलो वायुसेवा कम्पनि यति एयरलाईन्सले आन्तरीक र अन्तराष्टिय पर्यटन पर्वधनमा ठुलो योगदान पुर्याएको छ । २२ बर्ष पहिले स्थापना भएको यति एयरलाईन्सले अन्तराष्टिय उडानपनि सुरु गरेको छ । बिषेशगरी कोरोनाको संकटपछि विदेशी पर्यटक शुन्यको अवस्थामा पुगेको बेलामा यतिले स्वदेशी पर्यटकलाई ध्यानमा राखी बिभिन्न प्याकेजहरु ल्याएको छ । यतिले आफ्नो २२ औं स्थापना दिवसको अवसरमा पनि पर्यटन उद्योगलाई बचाउन तथा आन्तरिक पर्यटनलाई चलायमान बनाउन ‘आन्तरिक पर्यटनका लागि सँगसँगै’ भन्ने नारा सहित सहुलियत दरमा विभिन्न प्याकेज सार्वजनिक गरेको थियो ।

 

 

आन्तरिक पर्यटन उद्योगलाई बचाउने उदेश्यले माउन्टेन फलाईटको आर्कषण प्याकेजहरु ल्याएको छ । यतिकोे माउन्टेन फलाईटबाट बिश्वकै अग्लो हिमाल सगरमाथा, गणेश हिमाल लगाएत अन्य हिमाल, पहाडको अवलोकन गर्न सकिन्छ । बिश्वमा पर्यटन उद्योग सिथिल भएको अवस्थामा यतिले आन्तरिक पर्यटकलाई चलायमान बनाई राखेको छ । आन्तरिक पर्यटन प्रवर्द्धन गरी गतिविधिहरु सूचारु गर्ने लक्ष्यसहित अहिले यतिले पोखरा, एभरेष्ट ट्रेल, मुक्तिनाथ, घान्द्रुक, चितवन र रारालाई लक्षित गरी प्याकेज बनाएको छ ।

 

 

 

 

 

 

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नेकपा एमालेका नेताहरूको कार्यविभाजन (सूचीसहित)

    नेकपा एमालेले २६४ सदस्यीय दशौं राष्ट्रिय महाधिवेशन आयोजक कमिटीका सदस्यहरुको कार्यविभाजन

प्रेस चौतारीको इञ्चार्जमा सूर्य थापा

  प्रेस चौतारी नेपालको इञ्चार्जमा सूर्य थापाले जिम्मेवारी पाउनु भएको छ । आज

उपचुनावमा बादललाई नै उम्मेदवार बनाउने एमालेको निर्णय

  प्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एमालेमा प्रवेश गरेका कारण

एमालेको स्थायी कमिटीबाट माधव- झलनाथ गुट आउट

    नेकपा एमालेको स्थायी कमिटीबाट माधव नेपाल पक्षधर नेताहरू हटाइएका छन् ।