बाबुराम भट्टराई र गगन थापा भारतीय खेताला हुनः प्रमुख सचेतक पाण्डे 

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का युवा नेता एवं बागमती प्रदेश संसदीय दलका प्रमुख सचेतक केशवराज पाण्डेले पूर्व प्रधानमन्त्री एवं जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष डा बाबुराम भट्टराई र नेपाली कांग्रेसका युवा नेता गगन थापा भारतीय एजेण्डामा चल्ने गरेको बताउनुभएको छ । दैनिकीसँगको कुराकानीमा मुख्यसचेत पाण्डेले नेकपाभित्रको विवादमा अनावश्यक रूपमा चासो प्रकट गर्ने प्रधानमन्त्रीलाई कारबाही गर्नुपर्छ भन्दै भट्टराई र थापाले विदेशीको एजेण्डाको वकालत गरेर भारतीय खेताला बनेको बताउनुभयो ।

उहाँले भन्नुभयो ‘उहाँ बाबुराम र गगनजीहरू विगतदेखि नै भारको खेतालाको रूपमा काम गर्नुहुन्छ । नेपालमा अस्थिरता निम्त्याउनका लागि अहिले पनि सरकार र नेकपाविरूद्ध अनावश्यक चासो प्रकट गर्ने र जनमत भड्काउने अभियानमा लागिरहनु भएको छ । उहाँहरूलाई प्रचण्डको एजेण्डाको माया लाग्छभने नेकपा प्रवेश गरेरै सहयोग गरेहुन्छ ।’

प्रमुख सचेतक पाण्डेले विदेशीको एजेण्डा बोकेर प्रतिक्रियावादी गतिबिधि सञ्चालन गरी राष्ट्रवाली शक्तिलाइ कमजोर बनाउने कोशिश भने स्वीकार्न नसकिने बताउनुभयो । उहाँले यदि कमदाचित नेकपा विभाजनकै बाटोमा गएछ भने पनि  ९९ प्रतिशत नेता कार्यकर्ता प्रधानमन्त्री एवं पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको पक्षमा उभिने जानकारी दिनुभयो । उहाँले कार्यकारी भनिएका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले अर्का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीमाथि लगाएको आरोपको पत्रले मुख छोपेर भाग्नुपर्ने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
प्रचण्ड–माधव प्रतिगमनकारी हुन : मन्त्री रायमाझी

    नेकपा ओली पक्षका नेता एवम् ऊर्जामन्त्री टोपबहादुर रायमाझीले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा

यती समुहद्धारा समाचारको खण्डन

    नेपालको समग्र पर्यटन विकास र राष्ट्रको पर्यटन अर्थतन्त्रका असिमित संभावनालाई अन्तर्राष्ट्रिय

कास्कीका सवै जनप्रतिनिधि ओलीतिर, प्रचण्ड-माधव गुट पत्तासाफ

    सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) बिभाजन गरी अलग समुह बनाउनु भएका

मघेशी दल फेरी फुटने संकेत, जसपामा अर्को लफडा सुरु

    जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले संसद् विघटनविरुद्ध सिरहामा गर्न लागेको सभा