वामपन्थी नेता चित्रबहादुर केसीको उपचार सरकारले गर्ने 

पूर्व उपप्रधानमन्त्री एवं चर्चित वामपन्थी नेता चित्रबहादुर केसीको उपचार सरकारले गर्ने भएको छ । कोरोना भाइरस संक्रमणपछि गम्भीर बिरामी पर्नुभएका चर्चित बामपन्थी नेता केसीको उपचार खर्च सरकारले व्यहोर्ने निर्णय भएको नेकपाका महासचिव समेत रहनु भएका अर्थमन्त्री विष्णु पाैडेलले जानकारी दिनुभयो ।

बिहिबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले संविधानसभाका सदस्य तथा जनमोर्चाका अध्यक्ष केसीको उपचार खर्च व्यहोर्ने निर्णय गरेको मन्त्री पौडेलले जानकारी दिनुभयो । निमोनियाबाट थलिएका केसीको ललितपुरको मेडिसिटी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । उहाँलाई कोरोना पाेजेटिभ पनि देखिएको छ । केसीको उपचारमा खर्च अभाव भएपछि राष्ट्रिय जनमोर्चाले बुधबार सहयोगको अपिल गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
कोरोना निको हुनेको संख्या २ लाख नाघ्यो

  कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को संक्रमणबाट मुक्त हुनेको संख्या २ लाख नाघेको छ

सरकार विरुद्ध भइरहेका भ्रमको पछि नलाग्नुहोस् : प्रधानमन्त्री

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकार भ्रमपूर्ण विरुद्ध भइरहेका प्रचारको पछि नलाग्न सबैमा

प्रचण्डले भने – साझा प्रस्ताव आउने सम्भावना छैन

  सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले आफूले

मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा २ जनाको मृत्यु

    रुपन्देहीमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा दुईजनाको मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा मोटरसाइकल