रसुवा भन्सारमा गुण्डाको दादागीरी, प्रशासनको मौन समर्थन 

यतिखेर देशमा दशैँको टचारो छ । नेपाल सरकारले यातायात व्यावासायको सिन्डिकेट खारेज गरेको छ तर चिनको नाका केरुड हुँदै नेपाल भित्रने मालबाहक ट्कलाई भने रसुव जिल्लाका टोले गुण्डाले धम्क्याउँदै गोली हान्छु भन्दै प्रत्यक कन्टेनरबाट रु १००० का दरले असुली गर्ने गरेको बुझिएको छ । उत्त रकम किन लिएको भनेर बुझदा आलोपालोको कारणले गर्दा लिन परेको टोले गुण्डाको भनाई छ ।

गाडी व्यवासाही कर्मा तेन्जेनले रु १००० बुझएको रसिद सहित हाम्रो इकोनोमीलाई प्राप्त भएको छ । उत्त कुरा जिल्ला प्रशासन कार्यालय र जिल्ला प्रहरी कार्यालयलाई पनि जानाकारी छ । जानाकारी हुँदा हुँदैपनि अहिलेसम्म कुनै कारवाही भएको छैन । प्रशासनले सहजिकरण गर्नुपर्नेमा दादागिरीलाई मौन समर्थन गरी दशैको चटारोमा उपत्यका लगायत देशका बिभिन्न बजारमा सामानको अभाब भएको छ । दादागिरी र आलोपालोले गर्दा व्यावसाहीहरु मार्कका परेको व्यापक गुनासो छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
माधव नेपालले ओलीलाई महाराजधिराज भनेपछि…….

    नेकपा (एमाले) का वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले आममाफीको घोषणा गरेको विषयलाई

आईटी आर्मीप्रति मेरो पूर्ण समर्थन छ : महेश बस्नेत

      नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतले ूआईटी आर्मीू प्रति

यती एअरलाइन्सको सहयोगमा एयरपोर्टको गेटमा नयाँ ट्राफिक लाईट

    महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाको समन्वय एव पहलमा एयरपोर्ट स्थित गोल्डेन गेटमा

दोस्रो अध्यक्ष र भागवण्डामा माधव नेपाल मिल्ने संकेत

    नेकपा एमालेको एकताका लागि अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र वरिष्ठ नेता