रसुवा भन्सारमा गुण्डाको दादागीरी, प्रशासनको मौन समर्थन 

यतिखेर देशमा दशैँको टचारो छ । नेपाल सरकारले यातायात व्यावासायको सिन्डिकेट खारेज गरेको छ तर चिनको नाका केरुड हुँदै नेपाल भित्रने मालबाहक ट्कलाई भने रसुव जिल्लाका टोले गुण्डाले धम्क्याउँदै गोली हान्छु भन्दै प्रत्यक कन्टेनरबाट रु १००० का दरले असुली गर्ने गरेको बुझिएको छ । उत्त रकम किन लिएको भनेर बुझदा आलोपालोको कारणले गर्दा लिन परेको टोले गुण्डाको भनाई छ ।

गाडी व्यवासाही कर्मा तेन्जेनले रु १००० बुझएको रसिद सहित हाम्रो इकोनोमीलाई प्राप्त भएको छ । उत्त कुरा जिल्ला प्रशासन कार्यालय र जिल्ला प्रहरी कार्यालयलाई पनि जानाकारी छ । जानाकारी हुँदा हुँदैपनि अहिलेसम्म कुनै कारवाही भएको छैन । प्रशासनले सहजिकरण गर्नुपर्नेमा दादागिरीलाई मौन समर्थन गरी दशैको चटारोमा उपत्यका लगायत देशका बिभिन्न बजारमा सामानको अभाब भएको छ । दादागिरी र आलोपालोले गर्दा व्यावसाहीहरु मार्कका परेको व्यापक गुनासो छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रअका प्रमुख केही घन्टाको लागि काठमाडौंमा

  भारतीय गुप्तचर संस्था रअ का प्रमुख सामन्त कुमार गोयल केही घन्टाको भ्रमणको

मंसिर ९ बाट कक्षा १२ को परीक्षा

  नोवेल कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) का कारणस्थति कक्षा १२ को परीक्षा मंसिर ९

पुरानै शैलीमा फर्काएको रानीपोखरी

  राजा प्रताप मल्लले विसं. १७२७ मा रानीपोखरी निर्माण गराउँदा सायदै अहिलेको पुनर्निर्माण

बसन्त चौधरीलाई कोरोना संक्रमण

  र्भिक अस्पतालका अध्यक्ष बसन्त चौधरीलाई कोरोनाभाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । चौधरीले