यो हो विश्‍वकै सबैभन्दा लामो कार 

आज हामी तपाईलाई विश्वको सबैभन्दा ठूलो कारका बारेमा जानकारी दिन गइरहेका छौ । विश्‍वमा धेरै कम्पनीले विभिन्‍न आकारमा कार बनाउने गर्दछन । कम्पनी अनुसार कारहरुले विश्‍व बजारमा आफ्नै प्रकारको विशेषता छोडेका हुन्छन् । तर संसारमा एउटा यस्तो पनि कम्पनी छ जसले विश्‍वकै सबैभन्दा लामो कार बनाएको छ ।

अमेरिकाको क्यालिफोर्नियाका कस्टम कार गुरु जे आहर्बर्गले अहिलेसम्मकै सबैभन्दा लामो कार बनाएका छन् । यो मेहनत साथ बनाएको कारकै कारण उनी अहिले विश्‍वभर चर्चामा छन् । उनले बनाएको कारको लम्बाई ११० फिट रहेको अन्तराष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमहरुले जानकारी दिएका छन् । तपाईलाई जानकारी गराउँ यो कारको नाम उनले द अमेरिकन ड्रिम हो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रअका प्रमुख केही घन्टाको लागि काठमाडौंमा

  भारतीय गुप्तचर संस्था रअ का प्रमुख सामन्त कुमार गोयल केही घन्टाको भ्रमणको

मंसिर ९ बाट कक्षा १२ को परीक्षा

  नोवेल कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) का कारणस्थति कक्षा १२ को परीक्षा मंसिर ९

पुरानै शैलीमा फर्काएको रानीपोखरी

  राजा प्रताप मल्लले विसं. १७२७ मा रानीपोखरी निर्माण गराउँदा सायदै अहिलेको पुनर्निर्माण

बसन्त चौधरीलाई कोरोना संक्रमण

  र्भिक अस्पतालका अध्यक्ष बसन्त चौधरीलाई कोरोनाभाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । चौधरीले