बिपन्न परिबारलाइ कोरोना बिमाको लागि १५ हजार सहयोग 

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) राप्ती वडा न ०१ का अध्यक्ष बिमलकान्त डल्लाकोटीले आज आफ्नो जन्मदिन पारेर अति गरिब बिपन्न परिबारलाइ कोरोना बिमाको लागि रु १५००० हजार हस्तान्तरण गर्नुभएको छ । आज एक सामान्य कार्यक्रमका बिच रकम राप्ती नगरपालिका वडा न १,२,३ का वडा अध्यक्षहरु क्रमशः सिद्दीलाल स्याङ्ताङ , श्यामसुन्दर उप्रेती , राजकुमार उप्रेती लाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।
आफ्नो जन्मदिनमा कुनै खर्च नगरी डल्लाकोटीले बर्सेनि सहयोग गर्दै आउनुभएको छ । आफू सदैब गरिब बिपन्नको पक्षमा रहेको र हस्तान्तरण रकम सम्बन्धित परिबार समक्ष पुग्ने बिश्वास रहेको अध्यक्ष डल्लाकोटीले बताउनुभयो । कार्यक्रममा नेकपा राप्तीका इन्चार्ज मानबहादुर स्याङ्बो , लोथर मध्यबर्ती बफरजोन कोषअध्यक्ष चिरन पाठक , समाजसेबि धिरेन्द्र पाण्डे , देबि उप्रेती , मदन पाठक , लोथर मध्यबर्ती बफरजोनका सचिब हरि घिमिरे लगायतको उपस्थित रहेको थियो ।।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
राजा वीरेन्द्र कति मदिरा पिउँथे ?

    केही वर्षअघि स्वीटरजरल्यान्डको मदिरा कम्पनी टुरविनेनब्राउले हातमा बियरको गिलास लिएर मुस्कुराइरहेको

मेलम्ची आयोजनाका २३ जना कामदार सम्पर्कविहीन

    अविरल वर्षाका कारण सिन्धुपाल्चोकको हेलम्बुमा आएको बाढीले मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको क्याम्प

ओलीलाई झलनाथको आग्रह- बिन्ति छ, हिजोका सबै कुरा बिर्सेर पार्टी मिलाउनुस्

    प्रधानमन्त्री तथा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले खनाललाई उपचारका लागि दिल्ली

निवर्तमान मन्त्री आलेका पहलमा २५ शयया उपलब्ध

    निवर्तमान वन तथा वातावरणमन्त्री प्रेमबहादुर आलेका पहलमा जिल्ला अस्पताल डोटीका लागि