बिपन्न परिबारलाइ कोरोना बिमाको लागि १५ हजार सहयोग 

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) राप्ती वडा न ०१ का अध्यक्ष बिमलकान्त डल्लाकोटीले आज आफ्नो जन्मदिन पारेर अति गरिब बिपन्न परिबारलाइ कोरोना बिमाको लागि रु १५००० हजार हस्तान्तरण गर्नुभएको छ । आज एक सामान्य कार्यक्रमका बिच रकम राप्ती नगरपालिका वडा न १,२,३ का वडा अध्यक्षहरु क्रमशः सिद्दीलाल स्याङ्ताङ , श्यामसुन्दर उप्रेती , राजकुमार उप्रेती लाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।
आफ्नो जन्मदिनमा कुनै खर्च नगरी डल्लाकोटीले बर्सेनि सहयोग गर्दै आउनुभएको छ । आफू सदैब गरिब बिपन्नको पक्षमा रहेको र हस्तान्तरण रकम सम्बन्धित परिबार समक्ष पुग्ने बिश्वास रहेको अध्यक्ष डल्लाकोटीले बताउनुभयो । कार्यक्रममा नेकपा राप्तीका इन्चार्ज मानबहादुर स्याङ्बो , लोथर मध्यबर्ती बफरजोन कोषअध्यक्ष चिरन पाठक , समाजसेबि धिरेन्द्र पाण्डे , देबि उप्रेती , मदन पाठक , लोथर मध्यबर्ती बफरजोनका सचिब हरि घिमिरे लगायतको उपस्थित रहेको थियो ।।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
कोरोनाबाट हालसम्म नेपालमा ३९० जनाको मृत्यु

  नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट हालसम्म ३९० जनाको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य तथा

आज एकै दिन २ हजार २० जनामा कोरोना संक्रमण

  बितेको २४ घण्टामा देशभर २ हजार २० जना कोरोनाभाइरस संक्रमित थपिएका छन्

संविधान संशोधनको लागी तयार हुन प्रधानमन्त्री ओलीको निर्देशन

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संविधान कार्यान्वयनका क्रममा अपर्याप्त देखिए संशोधनका लागि खुला

नेपालमा आइपुग्यो रेल ( हेर्नुहोस् तस्बिरहरु)

  जनकपुरदेखि जयनगरसम्म सञ्चालन गर्न भारतसँग खरिद गरिएका नेपालको राष्ट्रिय झण्डा अङ्कित दुईवटा