आमा छोरा प्रकरण : आमाले जबजस्ति सेक्क गर्न लगाएको खुलासा 

सुन्दा पनी अचम्म लाग्न सक्छ, आमा छोराबिच नि यस्तो नाजायज सम्बन्ध हुन्छ होला र भन्ने, तर हुनेरहेछ, यो घटना अन्त कतैको होईन सुरखेत बाबियाचौर नजिकैको एक दलित बस्तिको घटना हो,  श्रीमान बिदेश गएको २ बर्ष बित्यो तर श्रीमतीले भने भदौ ५ गते बच्चा जन्माईन् र बच्चा कस्को भनेर सोधखोज गर्ने क्रममा उन्ले बच्चा अरु कशैको नभएर आफ्नै छोराको भएको बताईन्, उनिहरु नातामा आमा छोरा पर्छन् आफ्नै जेठाजुको छोरा । अज त्यो भन्दा नि जेठानी छोरा जन्मिएपछी अरुसंग पोईला गईन्, त्यो जेठानी पोईला गएपछी छोरालाई उनी आफैले दुध खुवाएकि थिईन्, श्रिमान बिदेश भएको झण्डै २ बर्ष बितिसक्यो, तर उनि भने छोरासंगै योन सम्पर्क मा बसेर बच्चा समेत जन्माएकि छिन् ।

उनले भनेकि छिन् कि छोरा ले ५, ६ चोटि आफुसंग यौन सम्पर्क राखेको र कुनै बेलामा एकैपटमा ४, ५ चोटिसम्म सम्पर्क गरेको बताएकि छिन्, दुबै जनाले राजीखुशिमा सम्पर्क गरेको बताएकि छिन् । छोरालाई प्रहरीले पक्रिएको थियो तर छोरा का हजुरबुबाले डि एन ए रिपोट बिना नातिलाई थुन्न नपाईने भनेर निबेदन दिएपछी उनलाई सुर्खेत प्रहरी कार्यालयले डि एन ए रिपोर्ट नआउदा सम्म उनलाई हजुरबुबा को रोबरा छाडेको बताएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
कोरोनाबाट हालसम्म नेपालमा ३९० जनाको मृत्यु

  नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट हालसम्म ३९० जनाको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य तथा

आज एकै दिन २ हजार २० जनामा कोरोना संक्रमण

  बितेको २४ घण्टामा देशभर २ हजार २० जना कोरोनाभाइरस संक्रमित थपिएका छन्

संविधान संशोधनको लागी तयार हुन प्रधानमन्त्री ओलीको निर्देशन

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संविधान कार्यान्वयनका क्रममा अपर्याप्त देखिए संशोधनका लागि खुला

नेपालमा आइपुग्यो रेल ( हेर्नुहोस् तस्बिरहरु)

  जनकपुरदेखि जयनगरसम्म सञ्चालन गर्न भारतसँग खरिद गरिएका नेपालको राष्ट्रिय झण्डा अङ्कित दुईवटा