अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीले अभिनेता अक्षय कुमारबारे गरिन् यस्तो गम्भीर खुलासा 

बलिउड अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीले अभिनेता अक्षय कुमारबारे गम्भीर खुलासा गरेकी छिन् । आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा उनले यस्तो गम्भीर खुलासा गरेकी हुन् । शिल्पाले बलिउडमा दमदार अभिनयको बलमा लाखौंको हृदयमा कब्जा गरिरहेकी छिन् । शिल्पा आफ्नो समयको सर्वश्रेष्ठ अभिनेत्री थिइन् । उही समयमा, अब उनी फेरि फिल्ममा फर्कन तयार छिन् । ८ जुनमा शिल्पाको जन्मदिन हो । यस अवसरमा भएको एक गम्भीर रहस्य बाहिर आएको थियो जुन हामी तपाईंलाई भन्न जाँदैछौं । तपाईंले सजिलै विश्वास गर्नुहुने छैन ।

 

अक्षय कुमार र शिल्पाको कहानीको बारेमा हामी एक गम्भीर खुलासा गर्न गएका छौँ । एक समय थियो जब शिल्पा शेट्टी अक्षय कुमारको प्रेममा थिइन् । दुबैको प्रेम सम्बन्ध सारा विश्वलाई थाहा थियो तर दुबै अलग भए । हामी तपाईंलाई बताउँछौं कि शिल्पाले अक्षयलाई धेरै माया गर्थिन् । तर अचानक शिल्पालाई थाहा भयो कि अक्षयले उनलाई धोका दिदैँ छन् । त्यसपछि उनीहरु अलग भएका थिए ।

 

हो, सन् २००० मा शिल्पाले एक साक्षात्कारमा अक्षयसँगको सम्बन्ध बिच्छेदको बारेमा गम्भीर खुलासा गरेकी थिइन् । त्यतिबेलाको अन्तर्वार्ताको क्रममा शिल्पाले अक्षय उनीसँग सम्बन्धमा रहँदा उहि समयमा ट्विन्कललाई पनि डेट गरिरहेका थिए भनेकी छिन् । जब शिल्पालाई ट्विन्कल र अक्षयको सम्बन्धबारे जानकारी पाइन् तब उनी छक्क परिन् ।

 

शिल्पाले भनिन्, ‘त्यो मेरो लागि एकदम खराब समय थियो । तर म खुशी छु कि म त्यसबाट बाहिर निस्कन सफल भए । कालो रातपछि अवश्य बिहानी आउँदछ । व्यावसायिक रूपमा सबै कुरा मेरो लागि राम्रो थियो, तर मेरो व्यक्तिगत जीवनमा धेरै उतार चढावहरू आए । मलाई यस्तो लाग्यो कि मैले सबथोक गुमाए ।’

 

शिल्पाले यो पनि थप भनिन्, ‘अक्षयले आफ्नी प्रेमिकालाई मनाउनको लागि विचारको बारेमा सोच्ने गर्थे । अक्षयले आफ्नी प्रेमिकालाई राती मुम्बईको सिद्धि विनायक मन्दिरमा लगेर उनलाई विवाह गर्ने वाचा गरे । तर एक नयाँ केटी जीवनमा आउने बित्तिकै उनी आफ्ना प्रतिज्ञाहरूबाट पछि हटे ।’

 

सायद धेरैलाई जानकारी हुनुपर्छ कि बलिउडमा अक्षय धेरै अभिनेत्रीहरु संग सम्बन्धमा रहेका थिए । अक्षय कुमार शिल्पा शेट्टी अघि रवीना टण्डनसँग पनि सम्बन्धमा रहेको चर्चा हुने गरेको थियो । दुबै बीचको प्रेम विवाहसम्म पुगेको थियो, तर उनीहरुको विवाह हुन सकेन् । अहिले सबैको विवाह भैसकेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
प्रचण्ड–माधव प्रतिगमनकारी हुन : मन्त्री रायमाझी

    नेकपा ओली पक्षका नेता एवम् ऊर्जामन्त्री टोपबहादुर रायमाझीले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा

यती समुहद्धारा समाचारको खण्डन

    नेपालको समग्र पर्यटन विकास र राष्ट्रको पर्यटन अर्थतन्त्रका असिमित संभावनालाई अन्तर्राष्ट्रिय

कास्कीका सवै जनप्रतिनिधि ओलीतिर, प्रचण्ड-माधव गुट पत्तासाफ

    सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) बिभाजन गरी अलग समुह बनाउनु भएका

मघेशी दल फेरी फुटने संकेत, जसपामा अर्को लफडा सुरु

    जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले संसद् विघटनविरुद्ध सिरहामा गर्न लागेको सभा