प्रियंकाको गम्भीर खुलासा : निक जोनस भन्दा पहिले नै बिबाह भएको तस्विर बाहिरियो 

प्रियंका चोपडा सबैलाई मनपर्ने अभिनेत्री हुन् । अहिले चोपडाका बारेमा एक नयाँ गम्भीर खुलासा भएको छ । उनकै एक फ्यानले यस्तो अच्चमलाग्दो खबर बाहिर ल्याएकी हुन् । प्रियंका चोपडाको जाबरा फ्यानको यो कुरा सुन्नुहोस् जसले यसो भनिरहेका छन् कि उनले सन् २०१४ मा प्रियंकासँग विवाह गरे । उनले यसको एउटा तस्वीर पनि सेयर गरेका छन् ।

वास्तवमा, ब्रान्डन शुस्टर नामको व्यक्तिले प्रियंका चोपडाको बारेमा एउटा ट्वीट गरेका हुन् । जसमा उनले प्रियंकासँग विवाह गरेको दावा गरेका छन् । ब्रान्डनको यो पोष्ट अमेरिकी अभिनेत्री क्रिसी टेगेनले ट्विटरमा साझा गरेकी छिन् । ब्रान्डनले ट्वीट गरे, ‘ २०१४ मा मैले प्रियंका चोपड़ासँग विवाह गरें ।

ताम्पामा आयोजित एक कार्यक्रममा उनलाई स्वागत गर्न मैले उनलाई दुई फूल माला लगाईदिए । मलाई थाहा थिएन कि यो भारतीय सभ्यतामा विवाहको प्रतीक हो । यसपछि भारतीय मिडियामा हलचल मच्चियो । म अर्को दिन विशेष साक्षात्कार दिदै थिए ।’

 

ब्रान्डनले यस ट्वीटको साथ प्रियंका चोपडाको तस्वीर साझा गरे । यस फोटोमा प्रियंकाको घाँटीमा फूलको हार देखिएको छ र उनी ब्रान्डन हाँस्दै कुरा गर्दैछिन्। ती दुबैलाई देखेर त्यहाँ उभिएका अन्य मानिसहरू पनि हाँसिरहेका छन् । प्रियंका चोपडाले २०१८ मा निक जोनससँग विवाह गरेकी छिन् ।

यो विवाह संसारभर चर्चामा रह्यो । विवाहको लागि एउटा धेरै ठूलो कार्यक्रम आयोजना गरिएको थियो, जसमा धेरै ठूला व्यक्तित्वहरू उपस्थित थिए । ब्रान्डनले गरेको दावी सत्य हो या झुट्टा यो भने पुष्टि भएको छैन । जे भएपनि अहिले यो समाचारले विश्वभरी निक्कै हलचल मच्चिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
संविधान दिवसमा ५ सय ९४ लाई मानपदवी, अलंकार र पदक (नामावलीसहित)

  सरकारले संविधान दिवसको अवसरमा ५९४ जनालाई बिभिन्न मानपदवी, अलंकार र पदकबाट सम्मान

भ्रष्टाचारीको कान समाउछु : प्रधानमन्त्री (सम्बोधनको पूर्णपाठ)

    प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले भ्रष्टाचार गर्न नदिने दावि गरेका छन् ।

कोरोनाबाट हालसम्म नेपालमा ३९० जनाको मृत्यु

  नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट हालसम्म ३९० जनाको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य तथा

आज एकै दिन २ हजार २० जनामा कोरोना संक्रमण

  बितेको २४ घण्टामा देशभर २ हजार २० जना कोरोनाभाइरस संक्रमित थपिएका छन्