सातै प्रदेशकै मुख्यमन्त्री काठमाडौंमा 

कोरोना भाइरस रोकथामका बिषयमा सामान धारणा र योजना बनाउन सात प्रदेशकै मुख्यमन्त्री र सामाजिक विकासमन्त्री राजधानी काठमाडौं आइपुगेका छन् । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको निर्देशनमा स्वास्थ्यमन्त्री भानुभक्त ढकालले सात प्रदेशका मुख्यमन्त्री र स्वास्थको जिम्मा लिएका सामाजिक विकासमन्त्रीलाई काठमाडौं बोलाइएको हो ।

‘कोरोना भाइरस रोकथामका लागि छलफल गर्न मुख्यमन्त्री र सामाजिक विकासमन्त्रीलाई राजधानी बोलाएका छौ’ स्वास्थ्यमन्त्री ढकालले भने ‘एकीकृत कार्यक्रम बनाउन आज प्रधानमन्त्री कार्यालयमा छलफल गर्दैछौ ।’ दिउँसो १ बजे सिंहदरवारमा छलफल हुने भएको छ ।

सरकारले आन्तरिक तयार केही हदसम्म गरेपनि संक्रमित देशबाट आवत जावतको सीमा भने रोकेको छैन । उच्च संक्रमण भएको मुलुकबाट मानिसहरु आइरहेका छन् । केही उडानहरु कम गरेपनि विमान सेवा रद्द गरेको छैन । नेपालमा कोरोना भाइरसको रोकथामका लागि संघीय सरकारकै नीति अनुरुप प्रदेश सरकारले योजना बनाएका छन् । प्रदेशका लागि आवश्यक पर्ने बजेट पनि दिन सरकार तयार रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
कलैयामा युवाहरुको सहयोगी टिम : संयोजकमा मुकेश साह

  विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोराना भाइरसको संक्रमण बिरुद्ध बिश्व समुदाय जुद्धिरहेको छ

स्वास्थ्यमन्त्री ढकालविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी

  कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९)को उपचारमा अत्यवश्यक पर्ने मेडिकल सामग्री खरिदमा अनियमितता गरेको आरोपमा स्वास्थ्य

पूर्वराजाले कोरोना राहत कोषमा दुई करोड सहयोगको घोषणा

  पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले कोरोना संक्रमणविरुद्ध लड्न सरकारले बनाएको कोरोना भाइरस संक्रमण, रोकथाम,

अस्ट्रेलियामा यस्तो छ नेपाली विद्यार्थीको अवस्था

  करिब ६२ हजार नेपाली विद्यार्थी अध्ययनरत अस्ट्रेलियामा कोरोना भाइरसका कारण लकडाउन भएपछि