दिल्लीमा आम आदमी पार्टीलाई बहुमत, मोदी पत्तासाफ 

दिल्ली विधानसभा निर्वाचनको मत गणना शूरु भएको छ । प्रारम्भीक गणनाअनुसार आम आदमी पार्टी ५० स्थानमा अगाडी चलिरहेको छ भने २० स्थानमा भारतीय जनता पार्टी अगाडी देखिएको छ । दिल्ली विधानसभामा फेरी पनि आम आदमी पार्टीको सरकार बन्ने लगभग निश्चित जस्तो देखिएको छ ।

दिल्ली विधानसभामा ७o सिट छ । अरविन्द केजरीवालको पार्टी आम आदमी प्रारम्भीक मत सर्बेक्षणमा पनि बहुमतमा थियो । कांग्रेस भने एक स्थानमा पनि अगाडी देखिएको छैन । दिल्ली विधानसभामा बहुमतका लागि ३६ सिट आवश्यकता पर्दछ । आम आदमी पार्टीले लगभग ५० सिटमा जित्ने आँकलन गरिएको छ ।

भारतको राजधानी दिल्लीमा भारतीय जनता पार्टीको सरकार बनाउन प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले निकै ठुलो मेहेनत गरेका थिए । तर प्रारम्भीक नतिजाअनुसार उनको मेहेनले कुनै काम गरेको देखिएन । दिल्ली विधानसभाको ७० सिटमा ६७२ जना उम्मेदवारहरु मैदानमा छन् । जसमा ७९ महिला उम्मेदवार पनि मैदानमा छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
आज थपिए ६ सय ३८ कोरोना संक्रमित

    मंगलबार देशका विभिन्न ठाउँमा ६ सय ३८ जना कोरोनाका संक्रमित थपिएका

गोंगबु हत्याका आरोपितको बयान : (भिडियोसहित)

    यही आइतबार बिहान टोखा नगरपालिका–१० गोंगबुमा टाउको र शरीर छुट्याइएको अवस्थामा

गोंगबु हत्याकाण्ड: यी हुन् प्रहरीले पत्ता लगाएका १६ तथ्य र ८ प्रमाणहरु

    राजधानीको टोखा नगरपालिका वडा नम्बर १० स्थित गोगबु नवज्योति मार्गमा भएको

कोरोना नियन्त्रण बाहिर गएको छैन: मन्त्री ढकाल

  स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्री भानुभक्त ढकालले सरकारको आलोचना गर्नेहरूको मति सप्रियोस् भन्दै