दिल्लीमा आम आदमी पार्टीलाई बहुमत, मोदी पत्तासाफ 

दिल्ली विधानसभा निर्वाचनको मत गणना शूरु भएको छ । प्रारम्भीक गणनाअनुसार आम आदमी पार्टी ५० स्थानमा अगाडी चलिरहेको छ भने २० स्थानमा भारतीय जनता पार्टी अगाडी देखिएको छ । दिल्ली विधानसभामा फेरी पनि आम आदमी पार्टीको सरकार बन्ने लगभग निश्चित जस्तो देखिएको छ ।

दिल्ली विधानसभामा ७o सिट छ । अरविन्द केजरीवालको पार्टी आम आदमी प्रारम्भीक मत सर्बेक्षणमा पनि बहुमतमा थियो । कांग्रेस भने एक स्थानमा पनि अगाडी देखिएको छैन । दिल्ली विधानसभामा बहुमतका लागि ३६ सिट आवश्यकता पर्दछ । आम आदमी पार्टीले लगभग ५० सिटमा जित्ने आँकलन गरिएको छ ।

भारतको राजधानी दिल्लीमा भारतीय जनता पार्टीको सरकार बनाउन प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले निकै ठुलो मेहेनत गरेका थिए । तर प्रारम्भीक नतिजाअनुसार उनको मेहेनले कुनै काम गरेको देखिएन । दिल्ली विधानसभाको ७० सिटमा ६७२ जना उम्मेदवारहरु मैदानमा छन् । जसमा ७९ महिला उम्मेदवार पनि मैदानमा छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
डिजेल र मट्टितेलको मूल्य १० रुपैयाँ घट्यो

  पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ । पेट्रोल, डिजेल र मट्टितेलको मूल्य १०–१०

कलैयामा युवाहरुको सहयोगी टिम : संयोजकमा मुकेश साह

  विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोराना भाइरसको संक्रमण बिरुद्ध बिश्व समुदाय जुद्धिरहेको छ

स्वास्थ्यमन्त्री ढकालविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी

  कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९)को उपचारमा अत्यवश्यक पर्ने मेडिकल सामग्री खरिदमा अनियमितता गरेको आरोपमा स्वास्थ्य

पूर्वराजाले कोरोना राहत कोषमा दुई करोड सहयोगको घोषणा

  पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले कोरोना संक्रमणविरुद्ध लड्न सरकारले बनाएको कोरोना भाइरस संक्रमण, रोकथाम,