हेर्नुहोस् तीन चर्चित हास्यकलाकारका श्रीमती, को कति राम्रा ? 

अहिले नेपालका चर्चित हास्यकलाकारहरू दीपकराज गिरी, जितु नेपाल, केदार घिमिरे माग्नेबुढा श्रीमतीसहित भारतमा छन् । उनीहरु तीर्थ यात्रामा भारत गएका हुन् । उनीहरुसँगै निर्देशक नायिका झरना थापा पनि छिन् । उनीहरुले भारतका विभिन्न मन्दिरहरु घुमेका छन् । तीर्थ यात्रामा निस्किएका  हास्यकलाकारहरू दीपकराज गिरी, जितु नेपाल र केदार घिमिरे माग्नेबुढाले आफ्ना श्रीमतीसँग घुमेको तस्बिरहरु सामाजिक सञ्जालमा शेयर गरेका छन् ।

श्रीमतीसहित तीर्थ यात्रामा रहेका हास्यकलाकारहरू दीपकराज गिरी, जितु नेपाल, केदार घिमिरे माग्नेबुढाले एक तस्बिर फेरी आफ्नो फेसबुकमा शेयर गरेका छन् । तस्बिरमा उनीहरु आआफ्ना श्रीमतीको आडमा छन् । सबैले अगाडी आइडी कार्र्ड र सानो झोला भिरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
काठमाडौंमा भूकम्पको धक्का

    काठमाडौंमा बुधवार भूकम्पको धक्का महसुस भएको छ। साढे चार बजे महसुस

नरेन्द्र मोदीद्वारा अयोध्यामा राम मन्दिरको शिलान्यास

  भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले भारतको उत्तरी क्षेत्रमा रहेको सहर अयोध्यामा राम मन्दिर

नेपाल कै ठुलो र पहिलो भर्चुअल शैक्षिक मेला आजबाट

  कलेज रिडर्सको आयोजनामा साउन आज देखि भदौ ३ गतेसम्म भर्चुअल इडियु फेयर

कोरोनाबाट पर्सामा दुई जनाको मृत्यु

  पर्सामा कोरोना संक्रमणबाट बुधबार थप दुई जनाको मृत्यु भएको छ । वीरगञ्ज–१५