हेर्नुहोस् तीन चर्चित हास्यकलाकारका श्रीमती, को कति राम्रा ? 

अहिले नेपालका चर्चित हास्यकलाकारहरू दीपकराज गिरी, जितु नेपाल, केदार घिमिरे माग्नेबुढा श्रीमतीसहित भारतमा छन् । उनीहरु तीर्थ यात्रामा भारत गएका हुन् । उनीहरुसँगै निर्देशक नायिका झरना थापा पनि छिन् । उनीहरुले भारतका विभिन्न मन्दिरहरु घुमेका छन् । तीर्थ यात्रामा निस्किएका  हास्यकलाकारहरू दीपकराज गिरी, जितु नेपाल र केदार घिमिरे माग्नेबुढाले आफ्ना श्रीमतीसँग घुमेको तस्बिरहरु सामाजिक सञ्जालमा शेयर गरेका छन् ।

श्रीमतीसहित तीर्थ यात्रामा रहेका हास्यकलाकारहरू दीपकराज गिरी, जितु नेपाल, केदार घिमिरे माग्नेबुढाले एक तस्बिर फेरी आफ्नो फेसबुकमा शेयर गरेका छन् । तस्बिरमा उनीहरु आआफ्ना श्रीमतीको आडमा छन् । सबैले अगाडी आइडी कार्र्ड र सानो झोला भिरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सुनसरी अनेरास्ववियु संयोजकमा जीबि गजल

    नेकपा निकट बिद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियूले जिल्ला संयोजकमा इटहरीका जीबि गजल चुनिएका

सभामुखको निर्वाचन माघ १२ मा

    उपसभामु्ख डां शिवमाया तुम्बाहाम्फेले संसदमा सम्बोधन गर्दै राजिनामा दिएपछि अहिले ४

नेकपामा ‘तँ’ भन्ने शब्द प्रयोग गरे पार्टीबाट निस्काशन

    सत्तारूढ नेकपाले नेता कार्यकर्ताको आचरणमा सुधार ल्याउन ११ बुँदे आचारसंहिता जारी

शिवमाया तुम्बाहाङफेलाई कानुनमन्त्री बनाउने तयारी

    शिवमाया तुम्बाहाङफेलाई उपसभामुखबाट राजीनामा गराएपछि सत्तारुढ दल नेकपाभित्र उनको ब्यवस्थापन के