यति राम्री श्रीमती र छोरी १९ दिन देखि बेपत्ता , श्रीमान भक्कानिएर रुदै ( भिडियो सहित ) 

नेपाली समाजमा विभिन्न घटना हरु हुँदै आएको छ भने पछिल्लो समय यस्ता सामाजिक घटनाहरुले निकै स्थान पाउने गरेका छन। श्रीमान बिदेशमा दु:ख गरेको हुन्छ तर श्रीमती नेपालमा पर पुरुष संग लाग्ने र सबै सम्पती पनि लगेर भाग्ने क्रम जारी छ। यस्ता घटना हरु पछिल्लो समय बाहिरिन थालेका छन। हुनत पहिले झनै यस्ता घटना धेरै हुने गरेका थिए तर अहिले बढ्दो मिडियाको पहुँच संगै यस्ता सामाजिक घटनाहरु मिडियामा आउने गरेका छन।

त्यस्तै घटना अहिले एउटा मिडियामा आएको छ। दाङ जिल्लाको राप्ती गाउँ पालिकामा एउटा परिवारको 19 दिन देखि श्रीमती र छोरी बेपत्ता छन। त्यसोत श्रीमती पोइला गएको हुन सक्ने अड्कल गरिएको छ। यश अघिपनी श्रीमानले पर पुरुष संग रङेहात फेला पारेको भन्दै श्रीमानले गुनासो पोखेका छन। हेर्नुहोस भिडियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
ओली र प्रचण्डबीच बालुवाटारमा वान टु वान बार्ता, प्रधानमन्त्रीले अध्यक्ष छोडने संकेत

  नेकपामा बढ्दो अन्तरविरोध साम्य पार्ने उपायको खोजीका लागि नेकपाका अध्यक्षद्वय केपी ओली

नेकपा दोस्रो पुस्ताको नेता मिले, ओली – प्रचण्ड तिनछक

  सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को दोस्रो पुस्ताका नेताहरु एकै ठाउँमा भेला भएका

प्रधानमन्त्री ओलीको समर्थनमा पोखरामा विशाल प्रदर्शन

  पोखरामा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको समर्थनमा प्रदर्शन भएको छ । केपी शर्मा

एमालेको छालामा महेन्द्रबहादुरको रजाई

  नेपाली समाजमा एउटा उखान चर्चित छ– बाघको छालामा स्यालको रजाई । उखान