यति राम्री श्रीमती र छोरी १९ दिन देखि बेपत्ता , श्रीमान भक्कानिएर रुदै ( भिडियो सहित ) 

नेपाली समाजमा विभिन्न घटना हरु हुँदै आएको छ भने पछिल्लो समय यस्ता सामाजिक घटनाहरुले निकै स्थान पाउने गरेका छन। श्रीमान बिदेशमा दु:ख गरेको हुन्छ तर श्रीमती नेपालमा पर पुरुष संग लाग्ने र सबै सम्पती पनि लगेर भाग्ने क्रम जारी छ। यस्ता घटना हरु पछिल्लो समय बाहिरिन थालेका छन। हुनत पहिले झनै यस्ता घटना धेरै हुने गरेका थिए तर अहिले बढ्दो मिडियाको पहुँच संगै यस्ता सामाजिक घटनाहरु मिडियामा आउने गरेका छन।

त्यस्तै घटना अहिले एउटा मिडियामा आएको छ। दाङ जिल्लाको राप्ती गाउँ पालिकामा एउटा परिवारको 19 दिन देखि श्रीमती र छोरी बेपत्ता छन। त्यसोत श्रीमती पोइला गएको हुन सक्ने अड्कल गरिएको छ। यश अघिपनी श्रीमानले पर पुरुष संग रङेहात फेला पारेको भन्दै श्रीमानले गुनासो पोखेका छन। हेर्नुहोस भिडियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सुनसरी अनेरास्ववियु संयोजकमा जीबि गजल

    नेकपा निकट बिद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियूले जिल्ला संयोजकमा इटहरीका जीबि गजल चुनिएका

सभामुखको निर्वाचन माघ १२ मा

    उपसभामु्ख डां शिवमाया तुम्बाहाम्फेले संसदमा सम्बोधन गर्दै राजिनामा दिएपछि अहिले ४

नेकपामा ‘तँ’ भन्ने शब्द प्रयोग गरे पार्टीबाट निस्काशन

    सत्तारूढ नेकपाले नेता कार्यकर्ताको आचरणमा सुधार ल्याउन ११ बुँदे आचारसंहिता जारी

शिवमाया तुम्बाहाङफेलाई कानुनमन्त्री बनाउने तयारी

    शिवमाया तुम्बाहाङफेलाई उपसभामुखबाट राजीनामा गराएपछि सत्तारुढ दल नेकपाभित्र उनको ब्यवस्थापन के