ग्रुप प्रधान सम्पादकमा अर्याल 

नेपाल टप मिडिया प्रालिद्वारा संचालित द नेपाल टप डट कम अनलाइन पत्रिकाको ग्रुप प्रधान सम्पादकमा बरिष्ठ पत्रकार राजेन्द्र अर्याल नियुक्त भएका छन् । ग्रुप सम्पादकमा भर्खरै नियुक्त अर्यालको पछिल्लो समय विभिन्न पत्रपत्रिकामा लेखहरु प्रकाशित हुँदै आएका छन् ।

दुई दशकभन्दा बढी समयदेखि पत्रकारितामा सक्रिय अर्यालसँग छलफल, छानविन, सौर्य, सम्बोधनलगायत साप्ताहिक पत्रिकामा काम गरेको अनुभव रहेको छ । उनमा सूर्योदय साप्ताहिक पत्रिकाका साथै रातो सूर्य अनलाइनको सम्पादन तथा प्रकाशन गरेको अनुभव छ ।

उनले गोरखापत्र दैनिक र कान्तिपुर पब्लिकेशनको नेपाल साप्ताहिकको सम्पादनमा समेत अनुभव हासिल गरेका छन् । यस्तै रेडियो नेपालको चर्चित कार्यक्रम हाका–हाकीको प्रमुखको रुपमा जिम्मेवारीसमेत निर्वाह गरिसकेका छन् ।

राजनीतिशास्त्रमा स्नातकोत्तर गरेका अर्यालले नेपाल प्रेस इन्स्टिच्युटबाट पत्रकारिताको तालिम हासिल गरेका छन् । उनले डेनमार्कबाट जलवायु परिवर्तन पत्रकारितासम्बन्धी तालिम लिएका छन् । पछिल्लो समयमा प्रेस चौतारी नेपालको अध्यक्ष रही सफलतापूर्व कार्यसम्पादन गरेको सांगठनिक अनुभव समेत उनीसँग छ ।

नेपाल टप मिडिया प्रालिले एक वर्ष अगाडीदेखि संचालनमा ल्याएको द नेपाल टप डट कम अनलाइन पत्रिकाका साथै टीएन टी अनलाइन टिभी र टी एन टी अनलाईन रेडियो पनि संचालनमा छ । यस अवसरमा प्रालिका अध्यक्ष अमरेशकान्त झाले अर्यालको नियुक्तिले संस्थाको गति र गरिमा बढाउने विश्वास व्यक्त गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सुनसरी अनेरास्ववियु संयोजकमा जीबि गजल

    नेकपा निकट बिद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियूले जिल्ला संयोजकमा इटहरीका जीबि गजल चुनिएका

सभामुखको निर्वाचन माघ १२ मा

    उपसभामु्ख डां शिवमाया तुम्बाहाम्फेले संसदमा सम्बोधन गर्दै राजिनामा दिएपछि अहिले ४

नेकपामा ‘तँ’ भन्ने शब्द प्रयोग गरे पार्टीबाट निस्काशन

    सत्तारूढ नेकपाले नेता कार्यकर्ताको आचरणमा सुधार ल्याउन ११ बुँदे आचारसंहिता जारी

शिवमाया तुम्बाहाङफेलाई कानुनमन्त्री बनाउने तयारी

    शिवमाया तुम्बाहाङफेलाई उपसभामुखबाट राजीनामा गराएपछि सत्तारुढ दल नेकपाभित्र उनको ब्यवस्थापन के