चर्चित अभिनेत्री ऋचा शर्माको विहे मिती सार्वजनिक, को हुन दुलाह ? 

एक समयकी चर्चित अभिनेत्री ऋचा शर्मा अहिले रियालीटी टिभी शो को जज भएकी छिन् । नेपालमा पहिलो पटक सुरु भएको कमेडी च्याम्पियनमा शर्मालाई एक मात्र महिला निर्णायकको भुमिकामा देख्न पाइन्छ । कलाकारिता संगै बेला बेलामा उनले दिने अभिव्यक्तिका कारण पनि उनी चर्चामा आइरहने गर्छिन । नेशनल अवार्ड विजेता ऋचाको विवाहको चर्चा चलेको लामो समय भैसकेको छ । केहि समय अगाडी पोखरमा व्याचलर्स पार्टी समेत गरिसकेकी ऋचाको विवाह यो पटक पक्का भएको छ ।

उनको आउँदो शनिबार लगन जुरेको छ । मङ्सिर २१ (आउँने शनिबार) उनले लगनगाँठो दिपेश विक्रम राणा संग कस्न लागेकी हुन् । ऋचाले विवाहको मिती आज मात्र सार्वजनिक गरेकी छिन् । करिव दुई बर्षको प्रेम सम्बन्धलाई यी दुईले विवाहको नाम दिएका छन् । तपाईलाई जानकारी गराउँ दिपेश क्युएफएक्स ग्रुप अन्तर्गत ललितपुरको लाबिम मलका जनरल म्यानेजर हुन । उनीहरुको प्रेमको सुरुवात त्यहाँबाट नै भएको बताइन्छ ।

जनबोली बाट

प्रतिक्रिया दिनुहोस
निजी स्कुलमा साउन १ देखि अनलाइन कक्षा बन्द

  निजी विद्यालयहरुले साउन १ बाट अनलाइन कक्षा बन्द गर्ने घोषणा गरेका छन्

यी हुन् भगवान राम जन्मभूमी अयोध्या नेपालमै रहेका प्रमाण

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले भगवान राम जन्मभूमी नेपालमै रहेको दाबी गर्दै भारतले

ओली र प्रचण्डबीच पुनः छलफल गर्ने सहमति

  साउन २ गतेलाई निर्धारित स्थायी कमिटी बैठकअघि सहमति जुटाउने प्रयासमा सत्तारुढ नेपाल

काठ व्यवसायी सांसद प्रेम आलेलाई कारबाहीको माग गर्दै प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र

  पूर्व काठ व्यवसायीले वैज्ञानिक वनमा भएको अनियमतिताबारेमा गरेको छानविन आफुहरुलाई मान्य नहुने