६७ बर्षिय बृद्धको २१ बर्षिय युवतीसँग विहे यस्तो अच्म्म (भिडियो सहित) 

माया मा न जात न भात भनिन्छ माया गर्नको लागि उमेरले छेक्दैन रहेछ | ईलाममा एक यस्तो जोडी भेटियो जुन जोडी को उमेर  करिब ४७ वर्ष को  अन्तर  छ | ईलामका एक ६८ बर्सिय सिंहपर्साद लिम्बु  ले २१ बर्सिय पुजा लिम्बुलाई बिहे गरेका छन् |६८ बर्सिय सिंहपर्साद लिम्बु भन्छन्आफ्नो घर उज्यालो राख्न को लागि २१ बर्सिय पुजा लाई बिहे गरेको बताउछन् | पुजा पनि भन्छिन आफु सामान्य शारीरिक रुपमा असक्त भएकै कारण युवा केटाहरुले आफुलाई माया नदिने तर बुढा मान्छे सँग बिहे गर्दा माया पाउने आशामा उनले बिबाह गरेको बताउछिन् | आहिले उनीहरु दुवै जना अत्यन्तै सुखी र खुसीका साथ जिबन बिताईरहेका छन्   | उनीहरु एकले  अर्कालाई दुख सुखमा साथ दिनको लागि बिबाह गरेको बताउछन्| उनीहरुको सन्तान जन्माउने  रहर रहेको पनि बताएका छन् | भएको सबै सम्पति  आफ्नो नाममा गरिदिने भनेर उनीसँग बिबाह गरेको कुरा पुजा लिम्बु बताउछिन

 

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमसिसीका विरूद्व बाजुराका युवाहरु सडकमा उत्रिए

  एमसिसीका विरूद्वमा बाजुराका युवाहरू सडकमा उत्रिएका छन् । सरकारले एमसिसी नेपालकाे हित

एसइईबारे एकसाताभित्र निर्णय हुन्छ: शिक्षामन्त्री पोखरेल

  शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलले माध्यमिक शिक्षा परीक्षा कक्षा १० (एसइई),

कोरोना संक्रमणबाट नेपालमा दशौं व्यक्तिको मृत्यु

  कोरोना भाइरस (कोभिड-१९)को संकमणका कारण नेपाल थप एक जनाको मृत्यु भएको छ

थप ३३४ जनामा कोरोना, संक्रमितकाे संख्या २६ सय २९ पुग्यो

  पछिल्लो २४ घण्टामा बिहीबार थप ३३४ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको छ