६७ बर्षिय बृद्धको २१ बर्षिय युवतीसँग विहे यस्तो अच्म्म (भिडियो सहित) 

माया मा न जात न भात भनिन्छ माया गर्नको लागि उमेरले छेक्दैन रहेछ | ईलाममा एक यस्तो जोडी भेटियो जुन जोडी को उमेर  करिब ४७ वर्ष को  अन्तर  छ | ईलामका एक ६८ बर्सिय सिंहपर्साद लिम्बु  ले २१ बर्सिय पुजा लिम्बुलाई बिहे गरेका छन् |६८ बर्सिय सिंहपर्साद लिम्बु भन्छन्आफ्नो घर उज्यालो राख्न को लागि २१ बर्सिय पुजा लाई बिहे गरेको बताउछन् | पुजा पनि भन्छिन आफु सामान्य शारीरिक रुपमा असक्त भएकै कारण युवा केटाहरुले आफुलाई माया नदिने तर बुढा मान्छे सँग बिहे गर्दा माया पाउने आशामा उनले बिबाह गरेको बताउछिन् | आहिले उनीहरु दुवै जना अत्यन्तै सुखी र खुसीका साथ जिबन बिताईरहेका छन्   | उनीहरु एकले  अर्कालाई दुख सुखमा साथ दिनको लागि बिबाह गरेको बताउछन्| उनीहरुको सन्तान जन्माउने  रहर रहेको पनि बताएका छन् | भएको सबै सम्पति  आफ्नो नाममा गरिदिने भनेर उनीसँग बिबाह गरेको कुरा पुजा लिम्बु बताउछिन

 

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
भीरबाट खस्यो ट्रक, दुई जनाको मृत्यु

    हिल्सादेखि याल्वाङ्ग आउँदै गरेको टिपर तुम्कोट भिरमा दुर्घटनामा परेको छ ।

प्रधानमन्त्री ओलीले खेलाडीलाई बालुवाटारमा नै बोलाएर गरे ‘सरप्राइज’ घोषणा

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले बुधबार १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) का

मौसमविद भन्छन्- नयाँ प्रणाली भित्रियो, अब देशभर चिसो बढ्छ

  बुधबार रातिबाट विकास भएको नयाँ मौसमी प्रणालीले देशका हिमाली भेगमा हिमपात भएको

पदक जित्ने खेलाडीलाई प्रदेश-१ सरकारले नगदसहित सम्मान गर्ने

  प्रदेश १ सरकारले १३ औं दक्षिण एशियाली खेलकुद (साग) प्रतियोगितामा प्रदेश १