प्रेम बहादुर आले बनमन्त्री बन्दै 

आकस्मिक प्रदेश प्रमुख फेरबदल गरेलगतै नेकपाका दुई अध्यक्ष मन्त्रिपरिषद फेरबदलको तयारीमा जुटेका छन् । लामो समयदेखि मन्त्री हेरफेर कसरत चलेपनि दुई अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच सहमति हुन सकेको थिएन । तर पछिल्लो समय मन्त्री फेरबदलका लागि दुई अध्यक्षबीच सहमति जुटेको स्रोतले बताएको छ ।  अध्यक्ष उप निर्वाचनभन्दा पहिले नै मन्त्रीपरिषद हेरफेरको तयारीमा जुटेको स्रोतले बताएको छ ।  दुई बर्ष मन्त्री भइसकेका अधिकाँस मन्त्रीहरुलाई बिदा गर्ने र नयाँ अनुहारलाई मन्त्री परिषदमा ल्याउने तयारी दुई अध्यक्षले गरेका छन् । ‘वर्तमान तीन मन्त्रीलाई मात्र निरन्तरता दिने अन्यका ठाउँमा नयाँ मन्त्री ल्याउने तयारी भइरहेको छ’ प्रचण्ड निकट एक नेकपा नेताले भने ‘दुई अध्यक्षले नयाँ बन्न मन्त्रीको नाम मोटामोटी टुंग्याइ सक्नुभएको छ । यसैबीच डोटीबाट प्रत्यक्ष जितेका प्रेम बहादुर आले बन मन्त्री बन्ने पक्का भएका छन । आलेले रबिन्द्र अधीकारीको मृत्युपछि र्पयटनको दाबी गरेका थिए ।  प्रमाणपत्र तहसम्म अध्यन गरेका आले वनविज्ञको रुपमा पनि चिनिन्छन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
अब पुरुषका लागि पनि बन्यो गर्भनिरोधक सुई, एक पटक लगाए १५ वर्ष बच्चा नहुने

  अहिलेसम्म गर्भनिरोधक चक्की र सुई महिलाका लागि मात्र बनेका थिए। महिलाहरुले एक

गायिका आस्था राउत फरार

    गएको बुधबार काठमाडौंको एरपोर्टबाट विराटनगर उड्न लागेकी चर्चीत गायिक आस्था राउत

दाउदका बिजनेश पार्टर को हुन् नेपाली नेता ?

  अन्डरवल्र्ड डन दाउद इव्राहिमले नेपालमा आफ्नो ब्यापारिक अखडा जमाएको भारतीय पत्रिकाहरुले बताएका

सार्वजनिक बसमा अश्लील हर्कत गर्ने युवक को हुन् ?

  एक वर्षअघि सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको ‘बसकाण्ड’मा संलग्न युवक पक्राउ परेका छन्