मोबाइलबाटै ‘किस’ खान मिल्ने नयाँ प्रविधिको बिकास 

प्रविधिको बिकाससंगै नयाँ – नयाँ कुरा पत्ता लगाउँदै अगाडी बढेको आजको विश्वमा दिनानुदिन नयाँ – नयाँ प्रविधिको बिकास भईरहेको छ । आजको युगमा मोबाइल नचलाउने कमै मात्र भेटिन्छन् । नयाँ – नयाँ एप्सको कारण युवापुस्तालाई धेरै काममा सहज हुँदै गएको छ ।

यस्तै एक निकै खुसीको खवर रोमान्टिक जोडीहरुलाई छ जो एक अर्काबाट टाढा छन् । किसेन्जर मार्फत च्याटमा एक अर्कालाई किस खान सकिने उपकरण निर्माण भएको  छ । सिटी विश्वविद्यालय लण्डनमा विद्यावारिधि गर्दै गरेकी एम्मा यान झाङले किसेन्जरको आविष्कार गरेकी छिन् ।

सामान्य स्मार्ट फोनको खोल जस्तै देखिने किसेन्जरको तल्लो भागमा सिलिकनबाट बनाएको ओठ हुन्छ जसमा किस गरेपछि अर्को ठाउमा बसेको आफ्नो प्रेमी भएको स्थानमा पुग्छ । अनौठो त् के भने किस गर्दा किसेन्जरले एउटा सुगन्ध पनि दिन्छ । ६ वर्ष देखि निरन्तर खोजमा लागेका कम्युटर विशेषज्ञहरुले यस्तो  उपकरण निर्माण गरेका हुन् । एजेन्सी 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
आलमको बयान बम त के पटका समेत पड्काएको छैन

  राजपुर बम विस्फोट र त्यसमा घाइते भएकाहरुलाई इँटाभट्टामा जलाएको आरोपमा पक्राउ परेका

प्रेम बहादुर आले बनमन्त्री बन्दै

  आकस्मिक प्रदेश प्रमुख फेरबदल गरेलगतै नेकपाका दुई अध्यक्ष मन्त्रिपरिषद फेरबदलको तयारीमा जुटेका

सर्वोच्चले सरकारसँग माग्यो लिखित जवाफ

  कालापानी क्षेत्रको सीमा विवादलाई लिएर परेको रिटमा सर्वोच्च अदालतले सरकारसँग लिखित जवाफ

युनिमीको नेपाल च्याप्टर अध्यक्षमा धिताल र महासचिवमा भण्डारी निर्वाचित

  सञ्चार, मनोरञ्जन र कला क्षेत्रमा काम गर्ने सवै प्रकारका श्रमिक र पत्रकारहरुको