फ़ुलन्देको आमा र काउली बुढीको अहिलेसम्मकै खतरा दोहोरी (भिडियो) पुरा हेर्नुहोस 

अहिले दोहोरीमा आफनो स्थान बनाउन एकदम गाह्रो छ । जति यस्को अहिले बजार क्षेत्र बढदै गएको छ, त्यति नै यसमा प्रतिस्पर्धा पनि बढेको छ । हालै भर्खरै एउटा फेरी यस्तो गित आउदै छ, जसले लोक दोहारी लगायत सबै क्षेत्रमा तहल्का पिटने लगभग पक्कापक्की छ । अर्जुन पोखरेलको शब्द संगीत र
सन्ध्या बुढाको आवाजमा आउन लागेको यो गितमा फुलन्देकी आमा र काउली बुढी स्वयमको अभिनय छ ।

यसैबिच आज हामीले सुटिङकै क्रममा फुलन्देकी आमा र काउलीको अन्तरबार्ता गरयौ जहा यि २ बिच घमासान दोहोरी पनि चल्यो । यि २ ले बब्बाल कमेडी गर्दै दोहोरीमै यस्तोसम्म भनेर हसाउनु हसाए । यो अन्तरबार्तामाएकदम हासोको फोहोरानै फुटयो भन्दा फरक नपर्ला । फुलन्देकी आमा काउलीस“ग बिहे गर्न परयो भन्दै झगडासमेत गरिन । र त भन्दा म राम्रो भन्दै तत मम पनि भयो, हेरौ आन्द्रै बटारिने अहिलेसम्मकै बब्बाल दोहोरी —

प्रतिक्रिया दिनुहोस