सरोज पोखरेलको नेतृत्वमा बन्यो संयुक्त ब्यावसायिक टीम 

सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) निकट बैदेशिक राजेगार ब्यवसायीहरुले सवै पक्षलाई मिलाएर सरोजकुमार पोखरेलको नेतृत्वमा संयुक्त ब्यवसायिक प्यानलको नाम टुंगो लगाएको छ । आज भएको बैठकले नेपाल बैदेशिक रोजगार ब्यवसायी संघको आगामी निर्वाचनमा पोखरेललाई अध्यक्षको उम्मेद्वार बनाउने निर्णय गरेको छ । पोखरेलको नेतृत्वमा चुनावमा जान प्रमुख प्रतिपक्षी नेपाली कांग्रेस निकट ब्यवसायीबाहेक सवैका साझा प्यानल बनाइएको हो ।

जसअनुसार पोखरेल नेतृत्वको प्रथम उपाध्यक्षमा हरिबहादुर पाण्डे क्षत्री, दितीय उपाध्यक्षमा मुक्तिनाथ अधिकारी, तृतीय उपाध्यक्षमा अत्तर हुसेन र महासचिवमा रामचन्द्र गिरी (आरसी) लाई उम्मेद्वार तय भएको छ । सो समुहले सचिवमा सञ्जु गुरुङ र कोषाध्यक्षमा तेजमाया लिम्बुलाई उम्मेद्वार बनाएको छ ।

यसैगरी १० जना सदस्यहरुमा होम तिमिल्सिना, सोम लामा,दलबीर भण्डारी, सरिता घले, बाबुराम खडका, ओमबहादुर न्यौपाने, केदारनाथ अधिकारी (जीतेन्द्र), बीरेन्द्र यादव, दोर्जे शेर्पा र नुर महम्मद मिँयालाई उम्मेद्वार बनाएको छ । आगामी साता हुने निर्वाचनमा अध्यक्षका उम्मेद्वार पोखरेल संघका बर्तमान महासचिव हुनुहुन्छ । बैदेशिक रोजगारीको क्षेत्रलाई मर्यादित, ब्यवस्थित र सवैको मनमा बस्ने संस्था बनाउन लामो समयदेखि क्रियाशिल पोखरेलको समुहमा ब्यवसायीमाथि आइपर्ने सवै खाले चुनौतीको सामना र सरकारसँग सहकार्य गर्न सक्षम टीम रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
अमेरिकामा कार दुर्घटनामा परि २ नेपालीको निधन

  अमेरिकामा भएको सडक दुर्घ टनामा नेपाली महिलाको ज्या न गएको छ ।

मिटर नचलाउने ११० ट्याक्सी चालक नियन्त्रणमा,

  तीन दिनयता पोखरा महानगरपालिकाका विभिन्न स्थानमा मिटरमा नगई मनोमानी भाडा लिने तथा

सरकारी वकिलको कार्यालय पुर्‍याइए महरा

  यौन दुर्व्यवहारको आरोपमा पक्राउ परेका निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महरालाई सरकारी वकिलको कार्यालय

पारस खड्काले दिए कप्तानबाट राजीनामा

  नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका कप्तान पारस खड्काले नेपाली टोलीको कप्तानबाट राजिनामा दिएको