भोलीबाट ज्येष्ठ नागरिकलाई नेपाल एयरलाइन्समा ५० प्रतिशत छुटसरकारी वायु सेवा नेपाल एयरलाइन्समा बुधबारदेखि लागु हुनेगरी ७० बर्ष नाघेका ज्येष्ठ नागरिकलाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट लागु गरिएको छ । पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री योगेश भट्टराईको घोषणाअनुसार एयरलाइन्सले उक्त निर्णय कार्यान्वयनमा ल्याएको हो । प्रत्येक एयरलाइन्समा उक्त निर्णय गराउन मन्त्री भट्टराईले निर्देशन दिएका छन् । तर, सरकारी विमान सेवाबाट नै उक्त निर्णय कार्यान्वयनमा ल्याइएको हो । दशैं तिहारलगायतका चाडवाडका लागि नेपाल एयरलाइन्सले अग्रिम बुकिङ पनि खुलाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
आगामी वर्ष १४ खर्ब ७४ अर्ब ६४ करोडको बजेट

  सरकारले आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को बजेट सार्वजनिक गरेको छ । बुधबार संघीय

मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई साढे ५ अर्ब बजेट

  सरकारले मेलम्ची खानेपानी आयोजनाका लागि ५ अर्ब ४० करोड बजेट छुट्याएको छ

रेलमार्ग बनाउन ८ अर्ब ६६ करोड

  सरकारले रेलमार्गहरूको निर्माणका लागि ८ अर्ब ६६ करोड बजेट विनियोजन गरेको छ

सांसद विकास कोषलाई ४ करोड

  सांसद विकास कोष’ नामले चर्चित स्थानीय विकास साझेदारी कार्यक्रमलाई सरकारले निरन्तरता दिएको