अछाममा नेपाली कांग्रेस नेताद्वारा केन्द्रीय प्रतिनिधिको धुलाई । 

काँग्रेसको गाउँ जागरण अभियानमा अछाम जिल्लाको क्षेत्र नं २ आएका केन्द्रीय प्रतिनिधि मदन गिरीको रामधुलाई भएको छ । नेपाली कांग्रेसले आयोजना गरेको दोस्रो चरणको जनजागरण अभियान अन्तर्गत हिजो रहफमा कार्यक्रम गरि फर्किने क्रममा दैलेखको टुनिबगरमा मदिरा सेबन गरि अछाम क्षेत्र नं २ प्रदेश ‘क’का कांग्रेस सभापति टंक धामीले मदिराको मातमा आफ्नै नेता मदन गिरीको तथा यज्ञ प्रसाद ढकालको रामधुलाई गरेका हुन । मनमौजी शैलीका धामी मदिरा सेवन गरेपछि कसैलाई पनि बाँकि नराख्ने अराजक मानिन्छन ।

सुरा र सुन्दरीका शौखिन धामीले आफूलाई कसैले छुन पनि नसक्ने भन्दै केन्द्रीय प्रतिनिधी गिरीलाई भकुरेका थिए । गिरीलाई बचाउँन जाँदा नेता धामीले काँग्रेस नेता यज्ञ ढकाललाई पर्यटकले धेरै बोल्ने भन्दै भकुर्न भ्याएका थिए । मदिरामा उन्मत्त भएका धामीले जस्लाई भेट्यो त्यसैलाई ठोक्न थालेपछि जागरण अभियानमा सहभागी नेता कार्यकर्ताको भागमभाग भएको थियो मदिराको मातमा आफ्नै नेताहरु कुट्ने धामी नेपाली कांग्रस अछाम क्षेत्र नं २ का सचिब समेत रहेका छन ।

  

प्रतिक्रिया दिनुहोस
ओली र प्रचण्डबीच बालुवाटारमा वान टु वान बार्ता, प्रधानमन्त्रीले अध्यक्ष छोडने संकेत

  नेकपामा बढ्दो अन्तरविरोध साम्य पार्ने उपायको खोजीका लागि नेकपाका अध्यक्षद्वय केपी ओली

नेकपा दोस्रो पुस्ताको नेता मिले, ओली – प्रचण्ड तिनछक

  सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को दोस्रो पुस्ताका नेताहरु एकै ठाउँमा भेला भएका

प्रधानमन्त्री ओलीको समर्थनमा पोखरामा विशाल प्रदर्शन

  पोखरामा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको समर्थनमा प्रदर्शन भएको छ । केपी शर्मा

एमालेको छालामा महेन्द्रबहादुरको रजाई

  नेपाली समाजमा एउटा उखान चर्चित छ– बाघको छालामा स्यालको रजाई । उखान