अछाममा नेपाली कांग्रेस नेताद्वारा केन्द्रीय प्रतिनिधिको धुलाई । 

काँग्रेसको गाउँ जागरण अभियानमा अछाम जिल्लाको क्षेत्र नं २ आएका केन्द्रीय प्रतिनिधि मदन गिरीको रामधुलाई भएको छ । नेपाली कांग्रेसले आयोजना गरेको दोस्रो चरणको जनजागरण अभियान अन्तर्गत हिजो रहफमा कार्यक्रम गरि फर्किने क्रममा दैलेखको टुनिबगरमा मदिरा सेबन गरि अछाम क्षेत्र नं २ प्रदेश ‘क’का कांग्रेस सभापति टंक धामीले मदिराको मातमा आफ्नै नेता मदन गिरीको तथा यज्ञ प्रसाद ढकालको रामधुलाई गरेका हुन । मनमौजी शैलीका धामी मदिरा सेवन गरेपछि कसैलाई पनि बाँकि नराख्ने अराजक मानिन्छन ।

सुरा र सुन्दरीका शौखिन धामीले आफूलाई कसैले छुन पनि नसक्ने भन्दै केन्द्रीय प्रतिनिधी गिरीलाई भकुरेका थिए । गिरीलाई बचाउँन जाँदा नेता धामीले काँग्रेस नेता यज्ञ ढकाललाई पर्यटकले धेरै बोल्ने भन्दै भकुर्न भ्याएका थिए । मदिरामा उन्मत्त भएका धामीले जस्लाई भेट्यो त्यसैलाई ठोक्न थालेपछि जागरण अभियानमा सहभागी नेता कार्यकर्ताको भागमभाग भएको थियो मदिराको मातमा आफ्नै नेताहरु कुट्ने धामी नेपाली कांग्रस अछाम क्षेत्र नं २ का सचिब समेत रहेका छन ।

  

प्रतिक्रिया दिनुहोस
जीवनभरन पैसाको कमी हुन नदिन यस्ता कुरामा ध्यान दिनुहोस…

  हरेक दिन भगवानको पूजा गरेर सोचेजस्तै कृपा पाउन सकिदैन् । धार्मिक ग्रन्थमा

को को हुँदैछन् नेकपाबाट मन्त्री ?

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आजै साँझसम्म मन्त्रिपरिषद पुनर्गठनको तयारी गरेका छन् ।

प्रधानमन्त्री ओलीले गरे सिंहदरबारबाट ६० मेगावाटको त्रिशूली थ्री-ए जलविद्युत् आयोजना उदघाटन

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सिंहदरबारभित्रैबाट ६० मेगावाट क्षमताको माथिल्लो त्रिशूली थ्री(ए जलविद्युत्

बिल गेट्स फेरि बने संसारकै धनी व्यक्ति

  माइक्रोसफ्ट कम्पनीका संस्थापक बिल गेट्स दुई वर्षपछि फेरी संसारकै सबैभन्दा धनी व्याक्ति