अछाममा नेपाली कांग्रेस नेताद्वारा केन्द्रीय प्रतिनिधिको धुलाई । 

काँग्रेसको गाउँ जागरण अभियानमा अछाम जिल्लाको क्षेत्र नं २ आएका केन्द्रीय प्रतिनिधि मदन गिरीको रामधुलाई भएको छ । नेपाली कांग्रेसले आयोजना गरेको दोस्रो चरणको जनजागरण अभियान अन्तर्गत हिजो रहफमा कार्यक्रम गरि फर्किने क्रममा दैलेखको टुनिबगरमा मदिरा सेबन गरि अछाम क्षेत्र नं २ प्रदेश ‘क’का कांग्रेस सभापति टंक धामीले मदिराको मातमा आफ्नै नेता मदन गिरीको तथा यज्ञ प्रसाद ढकालको रामधुलाई गरेका हुन । मनमौजी शैलीका धामी मदिरा सेवन गरेपछि कसैलाई पनि बाँकि नराख्ने अराजक मानिन्छन ।

सुरा र सुन्दरीका शौखिन धामीले आफूलाई कसैले छुन पनि नसक्ने भन्दै केन्द्रीय प्रतिनिधी गिरीलाई भकुरेका थिए । गिरीलाई बचाउँन जाँदा नेता धामीले काँग्रेस नेता यज्ञ ढकाललाई पर्यटकले धेरै बोल्ने भन्दै भकुर्न भ्याएका थिए । मदिरामा उन्मत्त भएका धामीले जस्लाई भेट्यो त्यसैलाई ठोक्न थालेपछि जागरण अभियानमा सहभागी नेता कार्यकर्ताको भागमभाग भएको थियो मदिराको मातमा आफ्नै नेताहरु कुट्ने धामी नेपाली कांग्रस अछाम क्षेत्र नं २ का सचिब समेत रहेका छन ।

  

प्रतिक्रिया दिनुहोस
तन्ना बेच्ने दिदी–बैनी

  अन्तर्राष्ट्रिय गैरसरकारी संस्थाको लोभलाग्दो जागिर, राम्रो तलब–सुविधा, सामाजिक प्रतिष्ठा। अरुले प्रशंसा गरे

अग्नि सापकोटामाथि कुनै मुद्दा छैन: प्रचण्ड

  पूर्वप्रधानमन्त्री एवं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले पार्टी

प्रचण्डले भने : पार्टीले सरकारलाई नेतृत्व गर्ने हो

    सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सरकारले पार्टी

श्रृंखलालाई भुतुक्कै पार्ने ‘दले दाइ’, हेर्नुहोस् भिडीयो

  सामाजिक सञ्जालको जमाना छ । यदि तपाईंसँग कुनै विशिष्ट प्रतिभा छ भने