भयानक दुर्घटना, ठूलो मानवीय क्षति 

अचानक भएको डरलाग्दो दुर्घटनामा ५ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । भारत झारखन्डको रामगढ़मा हिजो राँची–रामगढ़ राजमार्गको चुटुपालु उपत्यकामा सवारी आपसमा ठक्कर खाएपछि भारी नोक्सान भएको हो । यस दुर्घटनामा, पाँच जनाले ज्यान गुमाएका छन् ।

२० भन्दा बढी व्यक्ति घाइते छन् । गम्भीर घाइतेहरुलाई रिम्स पठाइएको छ भने अन्य घाइतेहरुको सदर अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ । मृतकको पहिचान हुन सकेको छैन । सबै गाडीहरू रांचीबाट रामगढ़ जाँदै थिए ।

पहिलो घटना साँझ पाँच बजे भएको थियो जब राँचीबाट आएको ट्रेलरले रामगढ़ जाँदै गरेको यात्रुवाहक सवारीलाई ठक्कर दियो । ट्रेलर डिभाइडरलाई ठक्कर दिए पछि पल्टियो । यस दुर्घटनामा एक यात्रीको मृत्यु भयो, तर १० जना घाइते भए । घाइतेहरुलाई सदर अस्पताल पठाउँदै पुलिस ट्राफिक व्यवस्था सुधार गर्नमा जुटेको थियो कि साँझ फेरि ६ बजे दोस्रो दुर्घटना भएको थियो ।

एचपी ग्यास ट्याङकरले अर्को यात्रु ट्र्याकरलाई ठक्कर दियो । दुर्घटनामा ४ यात्रुको मृत्यु भयो भने ११ जना घाइते भए । यसपछिका एकपछि एक सवारी दुर्घटना भयो र निरन्तर दुर्घटनामा २७ जना घाइते भए । घाइतेहरुमा महिला र बच्चाहरु पनि रहेका छन् । आइपुग्दा एसडीओ, एसडीपीओ, इन्स्पेक्टर, मेजर सर्जेट लगायत धेरै पुलिस अधिकारीहरू आइपुगे । दुर्घटनाग्रस्त सवारीहरु लाई क्रेनको माध्यमबाट हटाएर प्रहरीले यातायात सहज बनाउन कोशिस गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
अध्यक्ष प्रचण्ड दाँतको उपचार गर्न अस्पतालमा

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष प्रचण्ड दाँतको उपचारको क्रममा ललितपुरस्थित मेडिसिटी

भोलि बिहीबारदेखि मौसममा सुधार हुने

  भारतको मध्यप्रदेशस्थित  उत्तर–पश्चिमी क्षेत्र र उत्तर प्रदेशको दक्षिण भागमा बनेको न्यून चापीय

सिन्धुलीमा बस दुर्घटना: २३ जना घाइते, धुलिखेल अस्पतालमा उपचार हुदै

  सिन्धुलीमा आज बस दुर्घटना हुँदा २३ जना घाइते भएका छन् । यहाँको

दसैको मुखमा तरकारी तीन गुणासम्म मूल्यवृद्धि

  मुख्य चाडपर्व नजिकिँदै गर्दा हरियो तरकारीमा अस्वभाविक मूल्य वृद्धि भएको छ ।