भयानक दुर्घटना, ठूलो मानवीय क्षति 

अचानक भएको डरलाग्दो दुर्घटनामा ५ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । भारत झारखन्डको रामगढ़मा हिजो राँची–रामगढ़ राजमार्गको चुटुपालु उपत्यकामा सवारी आपसमा ठक्कर खाएपछि भारी नोक्सान भएको हो । यस दुर्घटनामा, पाँच जनाले ज्यान गुमाएका छन् ।

२० भन्दा बढी व्यक्ति घाइते छन् । गम्भीर घाइतेहरुलाई रिम्स पठाइएको छ भने अन्य घाइतेहरुको सदर अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ । मृतकको पहिचान हुन सकेको छैन । सबै गाडीहरू रांचीबाट रामगढ़ जाँदै थिए ।

पहिलो घटना साँझ पाँच बजे भएको थियो जब राँचीबाट आएको ट्रेलरले रामगढ़ जाँदै गरेको यात्रुवाहक सवारीलाई ठक्कर दियो । ट्रेलर डिभाइडरलाई ठक्कर दिए पछि पल्टियो । यस दुर्घटनामा एक यात्रीको मृत्यु भयो, तर १० जना घाइते भए । घाइतेहरुलाई सदर अस्पताल पठाउँदै पुलिस ट्राफिक व्यवस्था सुधार गर्नमा जुटेको थियो कि साँझ फेरि ६ बजे दोस्रो दुर्घटना भएको थियो ।

एचपी ग्यास ट्याङकरले अर्को यात्रु ट्र्याकरलाई ठक्कर दियो । दुर्घटनामा ४ यात्रुको मृत्यु भयो भने ११ जना घाइते भए । यसपछिका एकपछि एक सवारी दुर्घटना भयो र निरन्तर दुर्घटनामा २७ जना घाइते भए । घाइतेहरुमा महिला र बच्चाहरु पनि रहेका छन् । आइपुग्दा एसडीओ, एसडीपीओ, इन्स्पेक्टर, मेजर सर्जेट लगायत धेरै पुलिस अधिकारीहरू आइपुगे । दुर्घटनाग्रस्त सवारीहरु लाई क्रेनको माध्यमबाट हटाएर प्रहरीले यातायात सहज बनाउन कोशिस गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यही ताल हो भने नेकपा सकिन्छ : अध्यक्ष प्रचण्ड

    नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले सत्ता बाहिर

परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवाली जेनेभा प्रस्थान

  परराष्ट्रमन्त्री प्रदीपकुमार ज्ञवाली जेनेभा गएका छन् । यही फागुन १२ गतेदेखि जेनेभामा

खनाल भन्छन् : अर्थ मन्त्रालय र एमसीसीबीच १४ वटा भित्री सम्झौता रहेछन्

  अमेरिकी नियोग मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेसन एमसीसी सम्झौता अध्ययन गर्न बनेको सत्तारुढ नेकपाको

बाँस्कोटाको हातमा थिए एक खर्बका सात प्रोजेक्ट

  सेक्युरिटी प्रेस खरिदमा कमिसनको ‘डिल’ गरिरहेको अडियो सार्वजनिक भएपछि राजीनामा दिएका सञ्चार