विमानको बाथरूमभित्र एक जोडीले यस्तो गरिरहेको भिडियो लिक 

यस पृथ्वीमा मान्छेहरु अरु भन्दा केही फरक गर्ने इच्छा राख्छन् । कसै कसैको इच्छा देख्दा अधिकांश मानिसहरु नै चकित पर्दछन् । यस्तै, एक घटना अमेरिकामा पनि घटेको छ । यहाँ फ्लाइटमा केही महिला बाथरूम जान पर्खेर बसेका छन् ।

त्यति बेलै एक जोडी बाथरूमबाट सँगै बाहिर आउँछन् । अमेरिकाका चर्चित भलिवल खेडाली स्टेफर्ड स्लिकले यो घटनाको भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् । जुन भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भैरहेको छ । भिडियोमा देखिएअनुसार महिला र पुरुष दुवै जनाले एकै रङ्गका कपडा लगाएका छन् । उनीहरुले रातो पहिरनमा देखिएका छन् । यो त सामान्य कुरा हो किन चर्चामा आए भन्ने प्रश्न उठ्न सक्छ ।

भएको के भने यी दुई जना एकै बाथरुमबाट निक्लेका हुन् । स्टेफर्डले घटना कहिलेको हो र कुन फ्लाइटको हो भन्नेबारे केही पनि खुलाएका छैनन् । इन्स्टाग्राममा उनले भिडियो सार्वजनिक गर्दै पहिलोपटक फ्लाइटमा जोडी नै एकैपटक बाथरूमबाट बाहिर आएको देखेको भन्दै आश्चर्य प्रकट गरेका छन् । बाथरूमबाट त्यो जोडी बाहिर निस्कदा भने कसैले केही भनेनन् ।

यो सायद विश्वमा विरलै मात्र देखिने दृश्य हो । किनकी हरेक विमानमा महिला र पुरुषका लागि छुट्टाछुट्टै वाथरुम हुन्छ । एउटै वाथरुममा त्यो पनि स्वस्थ र नौजवान जोडी किन पस्यो होला विश्भरीका मानिसले अनेकौँ अड्कालवाजी गरेर कमेण्ट र सेयर गरिरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
हनिमूनमा जादा श्रीमानले श्रीमतीकी आमासँग गरे विवाह, हेर्नुहोस् यस्तो छ कारण

    एक श्रीमानले श्रीमतीकी आमासँग जीवन बिताउन श्रीमती र छोरीलाई छोडेको घटना

श्रृंखलालाई भुतुक्कै पार्ने ‘दले दाइ’, हेर्नुहोस् भिडीयो

  सामाजिक सञ्जालको जमाना छ । यदि तपाईंसँग कुनै विशिष्ट प्रतिभा छ भने

फुटबल हेर्न गएका श्रीमान, श्रीमतीले टिभीमा गर्लफ्रेण्डसगँ किस गरेको लाइभ देखेपछि…

  एक विवाहित व्यक्तिलाई गर्लफ्रेण्डसँग प्रेमालाप गर्दै खेल हेर्नु निकै भारी परेको छ

बिहेको मुखमा बेहुलाका बाबुले बेहुलीकी आमा भगाइदिएपछि…

    भनिन्छ, प्रेम अन्धो हुन्छ । तर, कति अन्धो हुन्छ यो भने