टानको चुनावमा खुमबहादुर सुवेदीको समुह अगाडी 

ट्रेकिङ एजेन्सिज एसोसिएसन अफ नेपालको ४१ औँ वार्षिक साधारणसभा भोली २० गते होटल सोल्टीमा हुन लागको छ । यसका लागि वामपन्थी खेमा र प्रजातान्त्रिक खेमाको तीव्र प्रतिस्पर्धा हुने देखिएको छ ।

अहिले नयाँ नेतृत्वमा को आउछ भन्ने विषयले व्यवसायीहरुले विभिन्न अड्कल बाजी गर्न थालको छन् । भोली शुक्रबार हुने साधारणसभाले २ वर्षका लागि नयाँ नेतृत्व प्रदान गर्दछ । १७ सदस्यीय कार्यसमितिका लागि १३ सय २० मतदाताले मतदान गर्नेछन् ।  खुमबहादुर सुवेदीले पनि आफूले जित्ने दाबी गरेका छन् ।

 

प्रजातान्त्रिक पक्षको नेतृत्व खुम बहादुर सुवेदीले गर्दैछन् । सुवेदी टानका अहिलेको कार्यसमितिका वरिष्ठ उपाध्यक्ष हुन् । सुवेदी धादिङ ज्वालामुखी गाउँपालिकामा जन्मेर विगत २६ वर्षदेखी पर्यटन व्यावसायमा लाग्दै आएका छन् । वर्तमान वरिष्ठ उपाध्यक्ष रहेका सुवेदी युनिक एडभेन्चर इन्टरनेशनलका सञ्चालक हुन् । उनि पनि आफ्नो जित सुनिश्चित हुनेमा कुनै शंका नै नरहेको दाबी गर्छन् ।

 

सुवेदी नेतृत्व प्यानलमा वरिष्ठ उपाध्यक्षमा नविन त्रिताल, प्रथम उपाध्यक्षमा चोलेन्द्र बहादुर कार्की, द्वितीय उपाध्यक्षमा भरत सापकोटा, महासचिवमा कर्मा शेर्पा, सचिवमा प्रदिपकुमार घिमिरे, कोषाध्यक्षमा ऋतु ग्याम्दान र सह–कोषाध्यक्षमा सूर्यकुमार श्रेष्ठ रहेका छन् । त्यस्तै सदस्यहरुमा खोमराज अधिकारी सन्तोस सिम्बिर घले, केशवप्रसाद दाहाल, कान्छा शेर्पा, सोनाम ग्याल्जेन शेर्पा, रबिन्द्र महर्जन, सनम शेर्पा, तेन्जिङ शेर्पा, बुद्धकुमारी अधिकारी रहेका छन् ।टानको चुनावमा खुमबहादुर सुवेदीको समुह अगाडी रहेको व्यावासाहीहरुको भनाई छ ।खुमबहादुर सुवेदीले पनि आफूले जित्ने दाबी गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
अध्यक्ष प्रचण्ड दाँतको उपचार गर्न अस्पतालमा

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष प्रचण्ड दाँतको उपचारको क्रममा ललितपुरस्थित मेडिसिटी

भोलि बिहीबारदेखि मौसममा सुधार हुने

  भारतको मध्यप्रदेशस्थित  उत्तर–पश्चिमी क्षेत्र र उत्तर प्रदेशको दक्षिण भागमा बनेको न्यून चापीय

सिन्धुलीमा बस दुर्घटना: २३ जना घाइते, धुलिखेल अस्पतालमा उपचार हुदै

  सिन्धुलीमा आज बस दुर्घटना हुँदा २३ जना घाइते भएका छन् । यहाँको

दसैको मुखमा तरकारी तीन गुणासम्म मूल्यवृद्धि

  मुख्य चाडपर्व नजिकिँदै गर्दा हरियो तरकारीमा अस्वभाविक मूल्य वृद्धि भएको छ ।