सुविसुको नयाँ कार्यालय रामपुर बजारमा 

इन्टरनेट प्रदायककम्पनी सुविसु केवल नेट प्रालि ले आफ्नो नयाँ कार्यालय शुरु गरेको छ । भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर १९ मा नयाँ व्यवस्थापनमा सेवा केन्द्रको सुभारम्भ कम्पनिका व्यवस्थापक आनन्द अधिकारी अप्रेसन प्रमुख शिवजङ्ग थापा र रामपुर शाखा प्रमुख शुर्वण बस्ताकोटीले संयुक्त रुपमा रिवन काटेर गरेका हुन ।

कम्पनिले विगत ८ बर्ष देखि चितवन र यस आसपासमा सेवा दिदैआएको छ । सुरुका बर्षहरुमा कर्पोरेट क्षेत्रमा सेवा दिएकोमा हाल ग्राहकहरुको मागबंमोजिम फाईवर नेट र क्लियर टि.भि. को सेवा दिदै आएको कम्पनीले जनाएको छ । कम्पनिले चितवनको विभिन्न ठाँउहरुमा फाईवर नेटका साथै क्लियर टि.भि. को सेवादिदै दु्रतगतिमा सेवाको विस्तार गरिरहेको रामपुर शाखाकी शुरक्षा गौरेले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यही ताल हो भने नेकपा सकिन्छ : अध्यक्ष प्रचण्ड

    नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले सत्ता बाहिर

परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवाली जेनेभा प्रस्थान

  परराष्ट्रमन्त्री प्रदीपकुमार ज्ञवाली जेनेभा गएका छन् । यही फागुन १२ गतेदेखि जेनेभामा

खनाल भन्छन् : अर्थ मन्त्रालय र एमसीसीबीच १४ वटा भित्री सम्झौता रहेछन्

  अमेरिकी नियोग मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेसन एमसीसी सम्झौता अध्ययन गर्न बनेको सत्तारुढ नेकपाको

बाँस्कोटाको हातमा थिए एक खर्बका सात प्रोजेक्ट

  सेक्युरिटी प्रेस खरिदमा कमिसनको ‘डिल’ गरिरहेको अडियो सार्वजनिक भएपछि राजीनामा दिएका सञ्चार