सुविसुको नयाँ कार्यालय रामपुर बजारमा 

इन्टरनेट प्रदायककम्पनी सुविसु केवल नेट प्रालि ले आफ्नो नयाँ कार्यालय शुरु गरेको छ । भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर १९ मा नयाँ व्यवस्थापनमा सेवा केन्द्रको सुभारम्भ कम्पनिका व्यवस्थापक आनन्द अधिकारी अप्रेसन प्रमुख शिवजङ्ग थापा र रामपुर शाखा प्रमुख शुर्वण बस्ताकोटीले संयुक्त रुपमा रिवन काटेर गरेका हुन ।

कम्पनिले विगत ८ बर्ष देखि चितवन र यस आसपासमा सेवा दिदैआएको छ । सुरुका बर्षहरुमा कर्पोरेट क्षेत्रमा सेवा दिएकोमा हाल ग्राहकहरुको मागबंमोजिम फाईवर नेट र क्लियर टि.भि. को सेवा दिदै आएको कम्पनीले जनाएको छ । कम्पनिले चितवनको विभिन्न ठाँउहरुमा फाईवर नेटका साथै क्लियर टि.भि. को सेवादिदै दु्रतगतिमा सेवाको विस्तार गरिरहेको रामपुर शाखाकी शुरक्षा गौरेले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
अध्यक्ष प्रचण्ड दाँतको उपचार गर्न अस्पतालमा

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष प्रचण्ड दाँतको उपचारको क्रममा ललितपुरस्थित मेडिसिटी

भोलि बिहीबारदेखि मौसममा सुधार हुने

  भारतको मध्यप्रदेशस्थित  उत्तर–पश्चिमी क्षेत्र र उत्तर प्रदेशको दक्षिण भागमा बनेको न्यून चापीय

सिन्धुलीमा बस दुर्घटना: २३ जना घाइते, धुलिखेल अस्पतालमा उपचार हुदै

  सिन्धुलीमा आज बस दुर्घटना हुँदा २३ जना घाइते भएका छन् । यहाँको

दसैको मुखमा तरकारी तीन गुणासम्म मूल्यवृद्धि

  मुख्य चाडपर्व नजिकिँदै गर्दा हरियो तरकारीमा अस्वभाविक मूल्य वृद्धि भएको छ ।