को हुन दीपशिखालाई खुला पत्र पठाउँने भिष्मराज पौड्यालकमरेड दीपशिखालाई खुला पत्र :-

प्रिय कमरेड रामप्रसाद सापकोटा उर्ल दीपशिखा,
तपाईलाई खासमा म चिन्दिनॅ । चिन्न जरूरी पनि थिएन । तर तपाईंको एउटा लेख केवल जानकारीको लागि यहाँ समावेश गरेर केही लेखेको छु । आफ्नो कर्मको पुन:स्मृति हुने नै छ,जसले तपाईंको असलियत अवगत गराउने नै छ । यो तपाईंको विस्मृतिमा अवश्यमेव पुगेको छैन होला !

 

पार्टी अध्यक्ष प्रचण्डको एक सार्वजनिक भाषणको सन्दर्भमा सूर्य थापाले लेखेको मामुली एक स्टाटसमा तपाईंको मण्डलीले चियाको कपमा आधिबेहरी ल्याउन खोजेको देखियो । जो अत्यन्तै अनुचित कार्य हो ।।

 

तर २०७६ जेठ ५ गते रातोपेज डटकममा पोष्ट भएको यो लेख यदि तपाईंको नै हो भने ‘१०० मुसा डकारेको एक साधु बिरालोजस्तो. .’ किन गरेको नि तपाईंले ? तपाईंको यो हर्कत, हविगत र निचता दुनियाँले पढ्दा के भन्ठान्छन् नि ? यस हर्कतको निम्ति स्वयं नैतिक जिम्मेवारी महसुस गरेर पद त्याग गर्ने हो कि ? तपाईलेअविलम्ब सोच्नुपर्ने देखियो ।  सूर्य थापालेे त अध्यक्ष प्रचण्डका कतिपय कार्यशैली र बोलीमा सुधारको अपेक्षा गरेर फेसबुकमा स्टाटस लेखेको मात्रै हो, विरोध र भर्त्सना कही कतै गरेको पाइदैन । केवल कटाक्षसम्म गरिएको छ ।

 

अध्यक्ष प्रचण्डको बडिगार्ड र खास आसेपासे गासेजस्तो पल्टिएर सूर्य थापालाई शिक्षादीक्षा दिने सार्वजनिक धृष्टता गरेकोमा उनले त्यसको जवाफ फर्काएका रहेछन् – ‘दीपशिखाले अनुशासन र मर्यादा सिकाउने? कति हास्नु? विचरा !’
पार्टी बिधान, अनुशासनर मर्यादा र पद्दतिको गफ तपाईंले दिन कसरी मिल्छ ? यो त दुधको साछी बिरालो बनेजस्तो पो भयो त !!! तपाईंको यो तरिका चर्चित सडक प्रतिभा मुकुन्द घिमिरेसँग पनि तुलनायोग्य छैन र हुनसक्दैन !

 

अनि, प्रधानमन्त्री, पार्टी अध्यक्ष र मुकुन्द घिमिरेको संयुक्त रूपमा हुर्मत लिने गरी यो के लेखेको? अरूलाई उपदेश दिनुअघि आफै जवाफदेही बन्ने हो कि? साथै, पूर्ववर्ती युवा संघ नेपालको सिंगो पङ्क्ति एकजुट भएर यसको हिसाबकिताब माग्न आवश्यक भएको हो कि ?

उहि
भिष्मराज पौड्याल

झापा

प्रतिक्रिया दिनुहोस
चीनमा ४४० जनामा कोरोना भाइरस, ९ को निधन, नेपालमा पनि फैलियो

  चिनियाँ स्वास्थ्य अधिकारीले बुधबार नयाँ कोरोना भाइरस (२०१९–कोभ) का कारण सिर्जित निमोनियाबाट

विदेशबाट साढे सात हजार युवा बाकसमा फर्किए

    सरकारी तथ्यांकअनुसार बितेको दश वर्षमा नेपालबाट काम खोज्दै ३८ लाख ५८

एमसीसी ल्याउन कुनकुन नेताले केके गरे, देश डुबाउने देउवाको यस्तो षड्यन्त्र

    सन् २०१२ को जनवरीमा सुशासन, जनतामा लगानी र आर्थिक स्वतन्त्रता लागयतका

१७ वर्षीया किशोरीले होस्टेलमै जन्माइन बच्चा, बाबु चै बेपत्ता

    केन्द्र सरकारदेखि प्रान्तीय सरकार हुँदै स्थानीय सरकारसम्मले ‘विहावारी, २० वर्ष पारी’