श्रींलकामा रिपोर्टिङ गर्ने ज्यकलिन कसरी बनिन् बलिउड स्टार ? (फोटोफिचर) 

ज्याकलिन फर्नान्डिसको जन्म ११ अगस्ट १९८५ मा बहराइनमा भएको थियो । ज्याकलिनका पूर्वज क्यानडा, मलेशिया र श्रींलकासँग जोडिएका छन् । शुरुवाती करिअरको कुरा गर्नुपर्दा मास कम्युनिकेशनमा ग्रयाजुएशन गरेपछि ज्याकलिनले श्रींलकामा टिभी रिपोर्टरको काम गरेकी थिइन् । उनले रिपोर्टिङ गर्दैगर्दा मोडलिङ इन्डस्ट्रि पनि जोइन गरिन् । त्यसबेला उनी र्याम्प वाकमा सहभागी हुने गर्थिन् ।

ज्याकलिनले २००६ मा मिस श्रींलका यूनिभर्सको ताज जित्न सफल भएकी थिइन् । साथै मिस यूनिभर्स प्रतियोगितामा श्रींलकाबाट प्रतिनिधित्व गरेकी थिइन् । ज्याकलिन २००९ मा मोडलिङको लागि भारत आएकी थिइन् । त्यसक्रममा उनलाई अलादीन फिल्मको लागि प्रस्ताव आयो ।

सुरुमा हिन्दी भाषा बोल्न उनलाई गाह्रो हुन्थ्यो । तर उनले पछि हिन्दी भाषा सिकेकी थिइन् । भाषाको कुरा गर्नुपर्दा उनी इंग्लिस, स्पेनिश, फ्रेन्च र अरबी भाषा बोल्न सक्छिन् । ज्याकलिनले मर्डर २, हाउसफुल २, हाउसफुर ३, रेस २, जुडवा २, बागी २, रेस ३ र किक जस्ता फिल्ममा काम गरेकी छिन् ।  ज्याकलिनको आउन लागेको फिल्म ड्राइभ हो । उक्त फिल्म यही बर्ष (२०१९) मा रिलिज हुने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यो एक शब्द जसले सुमधुर बनाउँछ, तपाईंको सम्बन्ध

  सबन्धलाई मानिसहरु मुठ्ठीभित्र रहेको पुतलीसँग तुलना गर्छन् । मुठ्ठी बेस्सरी कस्नुभयो भने

निजगढ विमानस्थलको काम अघि नबढाउनू : सर्वोच्च

  सर्वोच्च अदालतले बारास्थित निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माणको काम अघि नबढाउन सरकारलाई आदेश

‘मिस वर्ल्ड’को भोटिङमा दोश्रो स्थानमा अनुष्का

  मिस वर्ल्ड’को नेपाली सुन्दरी अनुष्का श्रेष्ठ भोटिङको दोस्रो स्थानमा छिन् । अनुष्काले

के हो युएसबी कण्डम, यसको प्रयोग किन र कतिबेला ?

  हिँड्दा– डुल्दा, सुत्दा– उठ्दा हामी तारन्तार मोबाइल प्रयोग गर्छौं । आज मोबाइलबाट