श्रींलकामा रिपोर्टिङ गर्ने ज्यकलिन कसरी बनिन् बलिउड स्टार ? (फोटोफिचर) 

ज्याकलिन फर्नान्डिसको जन्म ११ अगस्ट १९८५ मा बहराइनमा भएको थियो । ज्याकलिनका पूर्वज क्यानडा, मलेशिया र श्रींलकासँग जोडिएका छन् । शुरुवाती करिअरको कुरा गर्नुपर्दा मास कम्युनिकेशनमा ग्रयाजुएशन गरेपछि ज्याकलिनले श्रींलकामा टिभी रिपोर्टरको काम गरेकी थिइन् । उनले रिपोर्टिङ गर्दैगर्दा मोडलिङ इन्डस्ट्रि पनि जोइन गरिन् । त्यसबेला उनी र्याम्प वाकमा सहभागी हुने गर्थिन् ।

ज्याकलिनले २००६ मा मिस श्रींलका यूनिभर्सको ताज जित्न सफल भएकी थिइन् । साथै मिस यूनिभर्स प्रतियोगितामा श्रींलकाबाट प्रतिनिधित्व गरेकी थिइन् । ज्याकलिन २००९ मा मोडलिङको लागि भारत आएकी थिइन् । त्यसक्रममा उनलाई अलादीन फिल्मको लागि प्रस्ताव आयो ।

सुरुमा हिन्दी भाषा बोल्न उनलाई गाह्रो हुन्थ्यो । तर उनले पछि हिन्दी भाषा सिकेकी थिइन् । भाषाको कुरा गर्नुपर्दा उनी इंग्लिस, स्पेनिश, फ्रेन्च र अरबी भाषा बोल्न सक्छिन् । ज्याकलिनले मर्डर २, हाउसफुल २, हाउसफुर ३, रेस २, जुडवा २, बागी २, रेस ३ र किक जस्ता फिल्ममा काम गरेकी छिन् ।  ज्याकलिनको आउन लागेको फिल्म ड्राइभ हो । उक्त फिल्म यही बर्ष (२०१९) मा रिलिज हुने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
केटाहरु किन यस्तो साधनको प्रयोग गर्न मानदैन्न ? खास कुरा यस्तो

  एक अध्ययनले युवाले यौन सम्पर्कको समयमा कन्डमको प्रयोग गर्ने रुचिमा कमी आएको

गर्भावस्थामा सम्बन्ध कसरी राख्ने ?

  म गर्भवती छु, तर पनि मेरा श्रीमान्ले शारिरिक सम्पर्क गरिरहन्छन् । के

युवतीलाई उत्तेजनामा पुर्याएर सन्तुष्ट पार्ने ८ तरिका हेर्नुहोस्

  दाम्पत्य जीवनलाई हरिलोभरिलो, सुखी र सुन्दर बनाउन सम्भोगको महत्वपूर्ण भूमिका हुन्छ । 

कस्तो शैलीमा शारीरिक सम्पर्क गर्दा महिलाहरुले आनन्द लिन्छन् ?

  मानिसै पिच्छे फरक किसिमको यौन सम्पर्क शैली मन पर्न सक्छ । यो