श्रीमती माइत गएको मौकामा श्रीमानले परस्त्री कोठामा ल्याउदा सुइको पाएर श्रीमतीले रंगेहात भेटाएपछि… 

हिन्दु नारीहरुको महान पर्व तीज नजिक आउँदै गर्दा चेलीहरु माइत जाने क्रम बढ्दै गइरहेको छ । यससँग सम्बन्ध भएका गीत तथा विकृति विरुद्धका भिडियोहरु बाहिर आउँन थालेका छन् । नेपाली कमेडी तथा अन्य जर्नलका भिडियोको निर्माण आजकल धेरै बढेको देखिन्छ । विभिन्न विषय समावेश गरि दर्शकहरुलाई मनोरञ्जन तथा केहि सन्देश दिनका लागि हरेक दिन भिडियोहरु निर्माण भैरहेका छन् । भिडियोमा समाजमा चलि आएका विभिन्न विषयहरुलाई ब्यंगात्मक तरिकाले प्रस्तुत गर्ने गरिएको छ । यस्तै एक भिडियोमा एक श्रीमान र श्रीमती बीचको कथा प्रस्तुत गरिएको छ ।

तथा केहि संदेश दिनका लागि बनाइएको यो भिडियो नेपालका भिभिन्न ठाउमा छायांकन गरिएको हो । दर्शकलाइ भरपुर मनोरञ्जन दिने उदेश्यले निर्माण गरिएको भिडियोमा तीजको समयमा श्रीमती माइत जाँदा घरमा युवती बोलाएको देखाइएको छ । आजकल धेरै प्रकारका कमेडी लगायत अन्य धारका छोटा चलचित्रहरु निर्माण हुने गर्दछन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
केटाहरु किन यस्तो साधनको प्रयोग गर्न मानदैन्न ? खास कुरा यस्तो

  एक अध्ययनले युवाले यौन सम्पर्कको समयमा कन्डमको प्रयोग गर्ने रुचिमा कमी आएको

गर्भावस्थामा सम्बन्ध कसरी राख्ने ?

  म गर्भवती छु, तर पनि मेरा श्रीमान्ले शारिरिक सम्पर्क गरिरहन्छन् । के

युवतीलाई उत्तेजनामा पुर्याएर सन्तुष्ट पार्ने ८ तरिका हेर्नुहोस्

  दाम्पत्य जीवनलाई हरिलोभरिलो, सुखी र सुन्दर बनाउन सम्भोगको महत्वपूर्ण भूमिका हुन्छ । 

कस्तो शैलीमा शारीरिक सम्पर्क गर्दा महिलाहरुले आनन्द लिन्छन् ?

  मानिसै पिच्छे फरक किसिमको यौन सम्पर्क शैली मन पर्न सक्छ । यो