अमेरिकामा दुई दशक यता कै शक्तिशाली भूकम्प, ठुलो क्षतिको आशंका 

अमेरिकामा दुई दशक यता कै शक्तिशाली भूकम्प गएको छ । दक्षिणी क्यालिफोर्नियामा ६ दशमलव ४ रेक्टर स्केलको भूकम्प गएको हो । लस एन्जलसबाट २ सय ४० किलोमिटर उत्तरपरुर्वी रिज्क्रेस्ट शहर केन्द्रबिन्दु भएर दुई दशक यता कै शक्तिशाली भूकम्प गएको बीबीसीले जनाएको छ । भूकम्पका कारण केही ठाउँमा क्षती पुग्नुका साथै आगलागी पनि भएको छ ।

 

भूकम्पको केन्द्र भएको स्थानमा निकै नै क्षति भएको स्थानीय भूगर्भविद् प्राध्यापक जोह रन्डलीले बताएको बीबीसीले उल्लेख गरेको छ । उनले धेरै जनसंख्या भएको क्षेत्रबाट भूकम्पको केन्द्र टाढा परेकोले बढी क्षति हुन नपाएको बताएका छन् । भूकम्पको केन्द्र भएको स्थानमा दर्जनौँ भवनमा आगलागी भएको आशंका गरिएको छ । मानवीय क्षतिबारे भने सार्वजनिक गरिएको छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
काठमाडौंमा आज जोर नम्बरका सवारीमात्र चलाउन पाइने

  १३ तेह्रौँ दक्षिण एशियाली खेलकूद (साग) को समापनको दिन आज काठमाडौँका मुख्य

हदै सम्म प्रेम गर्छन् यी पाँच राशि भएका मानिसहरू ! जान्नुहोस्

    यो संसारका हरेक व्यक्ति एकजस्ता हुँदैनन् । कसैमा केही कुरा विशेष

विस्तार हुने भो कलंकी–महाराजगञ्ज सडक

  काठमाडौंको चक्रपथ विस्तारको दोस्रो चरणको काम तीव्र रुपमा भइरहेको छ । मार्चको

भ्रष्टाचारमा शुन्य शहनशिलता प्रदेश सरकारको लक्ष्य–मुख्यमन्त्री पौडेल

  ३ नम्बर प्रदेशका मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले भ्रष्टाचारमा शुन्य शहनशिलता प्रदेश सरकारको लक्ष्य