न्यू जावलाखेल तेक्वान्दो डोजाङ्गद्वारा आयोजित रास्ट्रिय खुला तेक्वान्दो प्रतियोगिता ०७६ सम्पन्न (फोटो फिचर) 

न्यू जावालाखेल तेक्वान्दो डोजाङ्ग“द्धारा आयोजित रास्ट्रिय खुला तेक्वान्दो प्रतियोगिता २०७६ मा सितापाइला तेक्वान्दो डोजाङ्ग प्रथम भएको छ । उस्ले ५ स्वर्ण, ४ रजत र ३ कास्य सहित प्रथम उपाधी हात पार्न सफल भएको हो ।

 

उस्ले ५० हजार राशीका साथ टर्फी हात पारेको छ । यस्तै दोश्रो स्थान दिलिप स्मृति र युनाइटेड तेक्वान्दो डोजाङ्ग तेस्रो स्थानमा जीत हासिल गर्न सफल भएका छन् ।

 

दोश्रो स्थान हासिल गर्ने दिलिप स्मृतिले ३० हजार नगद राशीका साथ टर्फी हात पारेको छ । यस्तै,तेश्रो स्थान हासिल गर्न सफल युनाइटेड तेक्वान्दो डोजाङ्गले २० हजार नगद सहिद मेडल ट्रफी प्राप्त गर्न सफल रह्यो ।

 

विजेताहरुलाई युवा तथा खेलकुद मन्त्री जगत बहादुर विश्वकर्माले सम्मानीत गरेका हुन् ।
ललितपुर पाटन भ्रमण जाऔ,आन्तरिक तथा बाह्य पर्यटक बढाऔ भन्ने मुल नाराका साथ गत ३ जेष्ठमा शुरु भई ३ दिनसम्म धोविघाटस्थित फुटसलमा चलेको उक्त प्रतियोगितामा देशैभरबाट ६ सयभन्दा बढी तेक्वान्दो खेलाडीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

 

उक्त प्रतियोगिताको उद्घाटन रास्ट्रिय खेलकुद परिषदका सदस्य सचिव केशव कुमार बिष्टले गरेका थिए ।कार्यक्रममा समाज र खेलकुद क्षेत्रका लब्ध प्रतिष्ठित व्यक्तिहरुको उपस्थिती रहेको थियो । प्रतियोगितामा पुरुषतर्फ बिरगंजका खेलाडी उत्कृष्ट घोषित भए भने महिला तर्फ युनाइटेड तेक्वान्दो डोजाङ्गको खेलाडी उत्कृष्ट घोषित भइन ।

 

उक्त डोजाङ्गले आठौं रास्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिता अन्तर्गत तेक्वान्दो खेलमा स्वर्ण पदक प्राप्त गर्ने तेक्वान्दो खेलाडी अनुज पुजारी तथा कास्य पदक प्राप्त गर्ने सोहि डोजाङ्गकि खेलाडी निशा दर्नाललाई समेत सम्मान गरेको आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सरोज पोखरेलको नेतृत्वमा बन्यो संयुक्त ब्यावसायिक टीम

  सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) निकट बैदेशिक राजेगार ब्यवसायीहरुले सवै पक्षलाई मिलाएर

चीनले हामीलाई सित्तैमा एक रुपैंयाँ दिने वाला छैन् : नेता पाण्डे

  विश्वको एक्सचेञ्ज करेन्सीको माध्यमबाट अमेरिकाले संसारभर आफ्नो अधिपत्य स्थापीत गर्ने प्रयास गरिरहेको

मन्त्री लालबाबु पण्डितले भने एनजिओलाई तह लगाउने योजना बनाएको छु

  संघीय मामिला तथा सामान्य प्रशासनमन्त्री लालबाबु पण्डितले जथाभावी तालीम दिने एनजिओहरुलाई तह

के गर्दैछ विप्लव, यस्तो छ नयाँ रणनीति

  पछिल्लो समय नेत्रबिक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाका कतिपय केन्द्रीय नेता, जिल्ला ईन्चार्ज