‘मदन भण्डारीको हत्या सिआइएले गराएको हो’- प्रदिप नेपाल (भिडियोसहित)

प्रकाशित मिति: ३ जेष्ठ २०७६, शुक्रबार

 

तत्कालिन नेकपा एमालेका महासचिव मदन भण्डारी र संगठन विभाग प्रमुख जीवराज आश्रितको ०५० साल आजकै दिन दासढुङ्गामा भएको जीप दुर्घटनामा निधन भएको थियो । सो दिनको सम्झनामा नेकपाले आज स्मृति दिवस मनाउदै छ ।

 

त्यतिबेला पोखरामा हुने सभालाई सम्बोधन गर्न जाँदै गर्दा नेता द्वय चितवनको कविलासस्थित दासढुंगामा दुर्घटनामा परेका थिए । दुर्घटनामा भण्डारी र आश्रितको मृत्यु भए पनि जिप चालक अमर लामा भने जिवित थिए । लामाको २०६० सालमा हत्या भएपछि त्यो घटनाको यथार्थ अहिलेसम्म पत्ता लगाउन सकिएको छैन । मदन आश्रितको घटनाको छानबिन नभएको भन्दै तत्कालीन एमालेभित्र आलोचना हुने गरेको थियो । नेता मदन भण्डारीका समकालीन नेता प्रदिप नेपालसँग हामीले यस बारेमा कुराकानी गरेका छौ । केन्द्रबिन्दुबाट

 


तपाईंको प्रतिकृयाहरू
 


ताजा अपडेट