हट एण्ड बोल्ड नायिका रेवती क्षेत्री (४० तस्वीरमा हेर्नुहोस् )समर लभ’बाट नायिका रेवती क्षेत्रीले नेपाली चलचित्रमा पाइला टेकेकी छिन् । उनले नेपाली चलचित्रमा पाइला टेक्नुभन्दा पहिला भरतीय म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिरहेकी थिइन् । रेवती पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेकी छन् ।

 

 

भारतको मुम्बइकी चर्चित मोडल रेवती क्षेत्रीले ‘समर लभ’मा सायाको भूमिका निभाउँदैछिन् । सुविन भट्टराईको चर्चित उपन्यास ‘समर लभ’मा आधारित चलचित्रकी मुख्य पात्र ‘साया’ अर्थात रेवती क्षेत्रीको हट अवतारको झल्को फिल्मको टिजरमै देखिएको थियो ।

 

रेवती साँच्चै हट छिन् । उनको इन्स्टाग्राममा गएर हेर्दा उनी कतिसम्म हट र बोल्ड छिन् भन्ने प्रस्ट हुन्छ । मुस्कान ढकालले निर्देशन गरेको समर लभमा आशिष पिया र रेवती क्षेत्रीको मुख्य भूमिका रहेको छ । सुविन भट्टराईकै लेखन रहेको फिल्ममा पटकथा सुविन र सामिप्यराज तिमल्सेना मिलेर तयार गरेका छन् । फिल्ममा रेवती क्षेत्री ‘साया’ र आशिष पिया ‘अतित’ बनेका छन् ।

 

हट एण्ड बोल्ड नायिका रेवती क्षेत्री (हेर्नुहोस् फोटो  )

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
तपाईंको मोबाइल तात्छ ? यसो गर्नुहोस् !

  तपाईंको स्मार्टफोन(मोबाइल) कहिलेकाँही तात्छ होला । यस्तोमा तपाई के गर्नुहुन्छ ? आफ्नो

तौल घटाउन के गर्ने ? यसो गर्नुस

  पछिल्लो समय उमेरको अनुपातमा धेरै तौल अर्थात मोटोपन भएका मानिसहरुको संख्या बढ्दो

‘फिमेलहरु भियाग्रा’मा किन मच्चिरहेको छ बबाल ?

    अमेरिकामा सार्वजनिक स्वास्थ्य र खाद्य मामलामा निगरानी राख्ने संस्था फुड एण्ड