१० वर्षीय छोरासँगै पुलबाट हाम फालेर गरिन् महिलाले आत्महत्या, (भिडियो) 

 

कोलम्बियामा १० वर्षीय छोराले हाम नफाल्नु ममी भन्दाभन्दै छोरासँगै ती महिलाले आत्माहत्या गरेको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । उनको नाम जेसी माउला परुज कु्रज हो । प्रहरीका अनुसार उनी आफ्नो १० वर्षे छोरा बोकेर आत्माहत्या गर्नको लागी उनकै टोलिस्थित ला भेरेन्टि पुलमा पुगेकी थिइन् ।

 

त्यसपछि प्रहरीले आमा र छोरा दुवैलाई बचाउनको लागी पुलमा पुगेका थिए । त्यस्तै उनको छोराले पनि आमालाई हाम नफाल्नु भनेर रुदै गुहार मागेको थियो । तर अन्तत ती महिलाले पुलबाट ३३० फिट गहिराइमा बच्चासँगै हाम फालेर मरेकी थिइन् ।

 

त्यसपछि प्रहरीले आत्माहत्याको कारण बारे अनुसन्धान गर्यो । त्यसपछि पत्ता लाग्यो यस्तो अनौठो कारण । प्रहरीका अनुसार ती ३२ वर्षीय महिला धेरै ऋणमा डुबेकी थिइन् । त्यसैले ऋणदाताले पैसा तिर्न नसकेपछि घरबाटै निकालिदियो । त्यसपछि उनले आत्माहत्या गरेको जनाएको छ ।

हेरौ यो भाइरल भिडियो

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमसिसीका विरूद्व बाजुराका युवाहरु सडकमा उत्रिए

  एमसिसीका विरूद्वमा बाजुराका युवाहरू सडकमा उत्रिएका छन् । सरकारले एमसिसी नेपालकाे हित

एसइईबारे एकसाताभित्र निर्णय हुन्छ: शिक्षामन्त्री पोखरेल

  शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलले माध्यमिक शिक्षा परीक्षा कक्षा १० (एसइई),

कोरोना संक्रमणबाट नेपालमा दशौं व्यक्तिको मृत्यु

  कोरोना भाइरस (कोभिड-१९)को संकमणका कारण नेपाल थप एक जनाको मृत्यु भएको छ

थप ३३४ जनामा कोरोना, संक्रमितकाे संख्या २६ सय २९ पुग्यो

  पछिल्लो २४ घण्टामा बिहीबार थप ३३४ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको छ