विश्व चर्चित ब्रेकअप : जोन सेना–निकीको विवाह हुन ३ हप्तामात्रै बाकि हुँदा छुट्टीए [कारण यस्तो छ]

प्रकाशित मिति: २४ चैत्र २०७५, आईतवार

 

जोन फेलिक्स एन्थोनी सिना (जन्म एप्रिल २३, १९७७) एक अमेरिकी रेस्लर, हिप-हप गायक र कलाकार हुन्।

उनी अहिले डब्लु.डब्लु.इसँग सम्बन्धित छन्। जोन सिना डब्लु.डब्लु.इको बाहिरी मुहार हुन्।

उनी हाल डब्लु डब्लु इ मा कार्यरत छन्। ऊनी १६ पटक डब्लुडब्लुई विश्व बिजेता रहेका छन्

  • विश्व प्रतियोगिता – १६ पटक
  • अमेरिका विजेता – ५ पटक
  • ट्याग टिम विजेता – ४ पटक
  • सन माइकल्स (१), द मिज (१), डेभिड ओटुङ्गा (१),र बाटिस्टा (१)
  • मनि इन द बैंक (१ पटक) – २०१२मा
  • रोयल रम्बल (२ पटक) – (२००८ र २०१३मा)
  • स्लामि अवार्ड (१० पटक)

हालै हलिउडको एक चर्चित एवं प्रख्यात जोडीको ब्रेकअप भएको छ । हलिउडका चर्चित अभिनेता तथा रेसलर जोन सेनाले प्रेमिका निकी वेलासंग ब्रेकअप भएको घोषणा गरेका छन् । विवाहका लागि ठिक ३ हप्ता मात्रै बाकि रहँदा जोन सेनाले ब्रेकअप भएको जानकारि दिएका छन् । यो जोडी विगत ६ बर्षदेखि प्रेम सम्बन्धमा रहेको थियो । विवाह हुनुभन्दा केहि समय अगाडी मात्र यो जोडीको ब्रेकअप भएको हो ।

अमेरिकाको पत्रिका युएस विकलीले उनीहरुको ब्रेकअप भएको पुष्टि गरेको छ । जसमा लेखिएको छ ’यो फैसला गर्न हाम्रो लागि धेरै मुस्किल थियो । अलग भएपछि पनि हामि एक अर्कालाई माया अनि सम्मान गर्ने छौ । कृपया हामि जीन्दगीको कठिन घडिमा छौ हाम्रो गोपनियताको सम्मान होस् ।’ जोन सेना र निकी वेलाले सन २००६ देखि डेट गर्न शूरु गरेका थिए । सन २०१७ मा उनीहरुको मग्नी समेत भएको थियो । जाेनले ’Wrestlemania 33‘ को मञ्चमै निकीलाई प्रेम प्रस्ताव राखेका थिए ।

पछिल्लो महिना दिएको एक अन्तर्वार्तामा जोनले भनेका थिए ’सम्बन्धलाई अगाडि बढाउनका लागि धेरै प्रयास गर्नु पर्छ । सम्बन्ध मुस्किल हुन्छ, प्रेम गर्नु कहिल्यै सजिलो हुदैन । प्रेम सुन्दर र अनौठो हुन्छ । तर ६ बर्षको सम्बन्ध पछि मात्रै हामिलाई थाहा भयो कि प्रेम सजिलो हुदैन भनेर ।‘ उनले भनेका थिए ’बाकि जोडीहरु जस्तै हाम्रो लव लाइफमा पनि समस्या एवं मुस्किलहरु छन् । हाम्रा केहि समस्याहरु सार्वजनिक नै छन् तै पनि हामि काम गरिरहेकै हुन्छौ ।‘

’म कहिले निरास हुन्छु अनि महसुस गर्छु कि म निकी बिना बाच्न सक्दैन । हाम्रो भेट हुन कहिलेकाहि महिनौ लाग्छ ।‘ जोन र निकीको विवाह मे ५ मा हुने भनिएको थियो । तर विवाह हुनु भन्दा २० दिन अगाडी मात्रै यो जोडी अलग हुन पुग्यो । यो खबरले उनका फ्यानलाई निरास बनाएको छ । जोन निकीलाई निकै प्रेम गर्थे । यो जोडीको तस्वीर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहन्छ । जोन-निकी बिचको प्रेम सम्बन्घ रेसलिङको संसारमा चर्चाको बिषय बनिरहन्छ ।


तपाईंको प्रतिकृयाहरू 


ताजा अपडेट
म संगै जापन जाने केटा छ भने मेरो बारेमा अपडेट हेर्नू होला।

के भने प्रधानमन्त्री ओलीले पत्रकार सम्मेलनमा

सरकारले गुठी विधेयक फिर्ता लियो

जापान/कोरिया काण्ड पछी अर्काे नेपाली यौनकाण्ड ! जसले हंगामा मच्चायाे (भिडियोसहित)

कांग्रेसको अवरोध संसदीय व्यवस्थामाथिकै धावा : योगेश भट्टराई

कर्णालीमा नदीमा जीप खस्यो, सबै यात्रु बेपत्ता, हेलिकोप्टरले खोज्दै

बुढीगण्डकी बनाउँछु भन्दै पेट्रोलबाट उठाएको ३० अर्ब खोई ?

भारतीय मिडियाले तोके अर्चना पनेरुको रेट साढे चार करोड

भोटेकोशी गाउँपालिकाको भौतिक पूर्वाधारको योजनाको घोषणा

नेपालमै नेटवर्किङ वेश्यावृत्ति : स्कुल ड्रेसमै बालिका सहित ८ जना पक्राउपछि खुल्यो यस्तो तथ्य