१३ वर्षीया विद्यार्थीसँग यस्तो कर्तुत गरेपछि शिक्षिक पक्राउ !

प्रकाशित मिति: १२ चैत्र २०७५, मंगलवार

 

विद्यार्थीसँग अवैध यौन सम्बन्ध राखेको भन्दैं एक अमेरिकी शिक्षीकालाई १० वर्षको सजाय तोकिएको छ । अमेरिकाको ह्यूस्टन एक स्कुलमा यस्तो घटना भएको हो । यहाँ अंग्रेजी विषय पढाउने २४ वर्षीया एलेक्जेन्ड्रा वेरालाई १० वर्षको जेल सजाय भएको हो ।

उनले १३ वर्षको बालकसँग अवैध सम्बन्ध बनाएको आरोप लागेको छ । १३ वर्षको विद्यार्थीसँग सम्बन्ध बनाएपछि उनी गर्भवती भएपछि यो घटनाको रहस्य खुलेको हो । ति शिक्षीकाले ति विद्यार्थीलाई आफ्नो भाई भएको दावी गर्ने गरेकी थिईन् । छिमेकीहरुसँग उनले आफ्नो भाइ भएको भन्दैं सम्बन्धमा रहने गरेकी थिइन् ।

उनीहरु विदाको समयमा घुम्न जान्थे र उनले ति विद्यार्थीलाई आफ्नै घरमा बोलाएर भए पनि सम्बन्ध बनाउँने गरेको प्रहरीले जनाएको छ । उनी गर्भवती भएपनि विद्यार्थीको परिवारले यस घटनाको बारेमा जानकारी पाएको थियो । अमेरिकामा नाबालसँग यौन सम्बन्ध राख्ने त के उनीहरुसँग बसेर अश्लील सामाग्रि हेर्दा पनि ठुलो अपराधको रुपमा लिने गरिन्छ् । एजेन्सी


तपाईंको प्रतिकृयाहरू 


ताजा अपडेट
म संगै जापन जाने केटा छ भने मेरो बारेमा अपडेट हेर्नू होला।

के भने प्रधानमन्त्री ओलीले पत्रकार सम्मेलनमा

सरकारले गुठी विधेयक फिर्ता लियो

जापान/कोरिया काण्ड पछी अर्काे नेपाली यौनकाण्ड ! जसले हंगामा मच्चायाे (भिडियोसहित)

कांग्रेसको अवरोध संसदीय व्यवस्थामाथिकै धावा : योगेश भट्टराई

कर्णालीमा नदीमा जीप खस्यो, सबै यात्रु बेपत्ता, हेलिकोप्टरले खोज्दै

बुढीगण्डकी बनाउँछु भन्दै पेट्रोलबाट उठाएको ३० अर्ब खोई ?

भारतीय मिडियाले तोके अर्चना पनेरुको रेट साढे चार करोड

भोटेकोशी गाउँपालिकाको भौतिक पूर्वाधारको योजनाको घोषणा

नेपालमै नेटवर्किङ वेश्यावृत्ति : स्कुल ड्रेसमै बालिका सहित ८ जना पक्राउपछि खुल्यो यस्तो तथ्य