ओलीले भने-‘दुईवटा चुनाव चिन्हका कारण मत बदर हुँदा कांग्रेस बराबरीमा आयो,वामपन्थीको यो विजय सन्तोषजनक होइन’नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वामपन्थीको विजयी यात्राको सुरुवात भएको बताएका छन्। शुक्रबार सहिद हरि नेपाल र चन्द्र पुरीको ३८ औँ स्मृतिमा पार्टी कार्यालय धुम्बाराहीमा आयोजित कार्यक्रममा पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहेका ओलीले अहिलेको निर्वाचनमा भएको विजय सन्तोषजनक नभएको भन्दै यसलाई विजयको सुरुवात भएकोे जिकिर गरे।

उनले वामपन्थीहरुले जित्न अझै धेरैकुरा बाँकी रहेको बताए।
अध्यक्ष ओलीले अहिले नेपालको कम्युनिस्ट आन्दोलन हरेक हिसावले उत्कर्षमा पुगेको दावी गरेका छन्। स्थानीय तह, प्रदेससभा, र प्रतिनिधिसभामा समेत वामपन्थी स्पष्ट बहुमतमा रहेको भन्दै उनले अब वामपन्थीको बहुमतको सरकार बन्ने र देश र जनताका पक्षमा काम गर्ने बताए।

समानुपातिकतर्फ एमाले र कांग्रेसको हाराहारी मत आएको कुराको खण्डन समेत गरे। ‘हामीले झण्डै ४० लाखको हाराहारिमा भोट ल्याएका छौँ’, उनले भने, ‘दुई वटा चुनाव चिन्ह हुँदा हाम्रा थुप्रै भोट बदर भएका कारण कांग्रेस हाराहारीमा देखिएको हो।’ अध्यक्ष ओलीले आफूहरु सवै क्षेत्रमा अन्य दलभन्दा अगाडि रहेको बताए।
अहिले पनि जनतालाई अल्मल्याउने शक्ति क्रियाशील रहेको भन्दै उनले तिनीहरुबाट जनतालाई मुक्त गर्नुपर्ने बताए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
चीन बाट ल्याईएको अरवौंको सामान नाकामा रोकिँदा ब्यवसायी समस्यामा

  कोभिड १९ पछिको लकडाउनका कारण चीन बाट आएका अरवौं रुपैयाँको सामान तातोपानी

पार्टीमा कोही दलाल, कोही महान राष्ट्रवादी छैन : प्रचण्ड

  प्रचण्डले पार्टीमा कसैलाई दलाल र कसैलाई महान राष्ट्रवादी भन्दै जिन्दावाद र मूर्दावादको

नक्सा जारी गर्न मैले निर्देशन दिएको हुँ : कार्यकारी अध्यक्ष प्रचण्ड

  कार्यकारी अध्यक्ष प्रचण्डले लिम्पियाधुरा समेटिएको नक्सा जारी गर्न सरकारलाई आफूले नै निर्देशन

चितवनको सौराहामा बाढी पस्यो, होटल तथा रेष्टुरेन्ट डुबानमा

  पूर्वी चितवनको रत्नननगर नगरपालिकाको सौराहा क्षेत्र नजिकका होटल तथा रेष्टुरेन्टहरु डुबानमा परेका