जितको ताजा पहिरिन मात्र बाँकी दावा दोर्जेको यस्तो छ आक्रामक प्रचार,प्रतिस्पर्धी सयौ कोष टाडाचितवन क्षेत्र न १ क मा घरदैलो धमाधम भैरहेको छ । क का उमेद्दवार लोकप्रिय नेता दावा लामा राप्ती नगरपालिका(१० स्वामिटार, खहरे हुँदै किरनटार सम्म जनताका घरमा पुगेका छन ।

प्रदेश न(३,चितवन क्षेत्र न(१ का प्रदेश सभाका उम्मेद्वार क, दावा लामा तथा सोही वडाका वडा अध्यक्ष अमर तामाङको साथमा घरदैलोमा कार्यक्रम भैरहेको छ । घरदैलो कार्यक्रममा नेता लामाले आफु जनताको सेवा गर्ने र विकास गर्ने पनि बताउनु भयो । कार्यक्रममा बोल्दै नेता लामाले आफुले जितिसकेको र मेरो प्रतिसप्रर्धि नै न भएको बताउनु भयो । म जनताको काम गर्ने भएकाले यस क्षेत्रका ८० प्रतिशत जनताले मलाई भोट हाल्छन भन्नुभो ।

नेता लामा लाई देखेपछि जनतामा खुसि छाएको र स्थानीय जनता दाबा लामालाई भोट हाल्न आँतुर रहेको पनि स्थानीय नेताले बताए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
थप ५२५ जनामा कोरोना संक्रमण

    बिहीबार नेपालमा थप ५२५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । ९

हेटौंडमा ट्रक र अटो ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु

    पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत मकवानपुरको हेटौं‌डा-३ स्थित बसामाडीको तीनताप्के भन्ने स्थानमा ट्रक

भारतीय पूर्वराष्ट्रपति मुखर्जी कोमामा

  कोरोनाबाट संक्रमित भारतका पूर्व राष्ट्रपति प्रणव मुखर्जीलाई कोमामा राखिएको छ । बिहीबार

ओली र प्रचण्डबीच बालुवाटारमा गोप्य बार्ता

  लामो समयको संवादहीनतापछि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्षद्वय केपी शर्मा ओली र